Myles Kennedy powraca z nowym singlem!

Jakiś czas temu, informowaliśmy Was o utworze “Haunted By Design” Mylesa Kennedy’ego, który promuje jego nadchodzącą, solową płytę. Muzyk najwidoczniej postanowił nie osiadać na laurach, ponieważ udostępnił właśnie następną piosenkę z “Year Of The Tiger”!  Myles Kennedy powraca z nowym singlem!

Tym razem, Myles udostępnił fanom utwór “Devil On The Wall”, który kontynuując drogę poprzedniego singla, ponownie łączy rock z delikatnym country. I trzeba przyznać, że ta niełatwa sztuka  wychodzi Mylesowi dość zgrabnie!  Ponadto, jest to kolejny utwór z nadchodzącego materiału poruszający w pewnym sensie zjawisko śmierci. Ten fakt nie powinien dziwić, gdyż sam Kennedy opowiadał, że warstwa tekstowa płyty opowiadać będzie historie o śmierci jego ojca (Kennedy był wtedy jeszcze małym chłopcem i śmierć ta bardzo odcisnęła piętno na jego psychice) oraz o tym, co działo się z jego rodziną po tym smutnym przeżyciu. Premiera krążka już 9 marca 2018 roku i przyznać trzeba, że wydany do tej pory materiał zapowiada interesujące doświadczenie. My już czekamy!

 

 

Z “Devil On The Wall” zapoznać możecie się poniżej:

Tracklista oraz okładka:

Muzyk jakiś czas pochwalił się także listą kompozycji oraz okładką jaka zdobić będzie wydawnictwo. Znaleźć możecie je poniżej.

Tracklista:

 1. Year Of The Tiger
 2. The Great Beyond
 3. Blind Faith
 4. Devil On The Wall
 5. Ghost of Shangri La
 6. Turning Stones
 7. Haunted By Design
 8. Mother
 9. Nothing But A Name
 10. Love Can Only Heal
 11. Songbird
 12. One Fine Day

 

oraz okładka:

Okładka nachodzącego wydawnictwa Mylesa Kennedy'ego

Myles w trasie:

Ponadto, Myles ogłosił niedawno solową trasę, podczas której promować będzie swój debiutancki album. Muzyk zapewnił jednak, że na koncertach usłyszeć będzie można także piosenki Alter Bridge oraz utwory stworzone razem ze Slashem. Polski niestety na liście koncertów nie uświadczymy, ale poniżej zapoznać możecie się z rozpiską europejskiej części trasy. Kto wie, może któryś z tych krajów Wam podpasuje?

Rozpiska europejskiej trasy Mylesa Kennedy'ego