MY, czyli współpraca Andrzeja Piasecznego z fanami – teledysk

my

“Pokażcie nam, że jesteście szczęśliwi!” – taką informację jakiś czas temu opublikował na Facebooku Andrzej Piaseczny. Muzyk poprosił fanów, aby wysyłali do niego zdjęcia z podpisem “#MY”. Efektem akcji jest teledysk do utworu “My (o mnie, o tobie, o nas)”, który powstał właśnie dzięki wszystkim zaangażowanym.

“Cieszymy się tym, że jesteśmy, że siebie mamy! Wszystkim, co dobrego nas spotkało i tym, co na nas jeszcze czeka. Każdą bliskością, każdym przyjaznym i dobrym człowiekiem” – to przesłanie piosenki “My (o mnie, o tobie, o nas)”. Nowy klip Andrzeja Piasecznego zdaje się nim promieniować. Powstał on w podziękowaniu za tak liczną i chętną odpowiedź na akcję artysty. “Kim jesteśmy My? Jesteśmy miłością i wypełniającą nas radością. Wszyscy jesteśmy” – wspomina muzyk.

“My…” to pierwszy singiel z nowej płyty Andrzeja Piasecznego. Krążek ukaże się 13 października 2017 roku. “O mnie, o tobie, o nas” to zbiór piosenek autorstwa Andrzeja Piasecznego do kompozycji Ani Dąbrowskiej. Za cały album odpowiada Michał Przytuła – producent, z którym Piaseczny współpracował przy swoich pierwszych solowych płytach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here