MUZYKA Z FILMU “REAKCJA ŁAŃCUCHOWA” [ZAPOWIEDŹ]

Na 8 grudnia 2017 roku zapowiedziana jest premiera płyty z muzyką z filmu Reakcja łańcuchowa. Za muzykę ilustracyjną odpowiada zespół Muchy, dla którego po Powracającej fali to druga, tym razem w pełni autorska ścieżka dźwiękowa. 

Album promują trzy premierowe utwory – Mniej niż sekunda (pierwsza od trzech lat nowa piosenka Much, napisana specjalnie do filmu), Swallowed a Bullet Drivealone i Jestem odpadem atomowym w wykonaniu MNKR, nowego projektu Michała Wiraszki i Michała Szturomskiego. Na płycie i w filmie znalazły się także utwory z wcześniejszych płyt Much i Drivealone.

Tak prezentuje się tracklista soundtracku:

1. Muchy – Woda I (instrumental)
2. MNKR – Odpad
3. Drivealone – Kinda tryin‘
4. Drivealone – The Sickening
5. Muchy – Galanteriaa
6. Muchy – 111
7. Muchy – Robotyka
8. Muchy – Ani słowa
9. Muchy – Woda II (instrumental)
10. Muchy – Mniej niż sekunda (instrumental)
11. Muchy – Woda III (instrumental)
12. Muchy – Zapach wrzątku
13. Muchy – Woda IV (instrumental)
14. Muchy – Woda V (instrumental)
15. Drivealone – Swallowed a Bullet
16. Muchy – Mniej niż sekunda

OPIS FILMU

W przygotowaniach do ślubu, głównym bohaterom towarzyszy dramatyczne zaginięcie wspólnej przyjaciółki. Od tej chwili reakcja łańcuchowa rozwija się lawinowo. Jedno z nich dokonuje nieodwracalnego wyboru.

Film Reakcja łańcuchowa wyreżyserował Jakub Pączek. Premiera kinowa zapowiedziana jest na 8 grudnia. W rolach głównych wystąpili; Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Włosok, Bartosz Gelner, Wiktoria Stachowicz, Anna Radwan, Andrzej Mastalerz, Janusz Chabior i Magdalena Popławska.

Zobaczcie jak prezentuje się piękny plakat do filmu autorstwa Bartosza Kosowskiego.