Muniek Staszczyk wystąpi w Underground Pub

Muniek Staszczyk wystąpi w Underground Pub
Fot Minskmaz.com, Leszek Siporski
Jeden z bardziej rozpoznawalnych głosów polskiej sceny muzyki rockowej już w maju bieżącego roku zawita na Śląsk. Muniek Staszczyk wystąpi w tyskim Underground Pub!

Muniek zaprezentuje się na deskach tyskiego klubu już 10 maja 2019 roku. Wokalista zjawi się w Undergroundzie w ramach swojej specjalnej akustycznej trasy koncertowej Muniek i Przyjaciele. Razem z nim wystąpią znani na rynku muzycznym gitarzyści: Cezariusz Kosman, oraz Janek Pęczak. Sam artysta o zbliżającej się trasie wypowiada się w następujący sposób:

Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych. Przedstawimy także kilka nowych pomysłów.

Spodziewać możemy się zatem luźnych, akustycznych aranżacji największych klasyków T. Love oraz utworów z  solowych płyt Muńka. Być może dane nam będzie usłyszeć kilka mniej znanych piosenek. Otwarcie bram w klubie planowane jest na 19:00, początek koncertu odbędzie się prawdopodobnie około godziny 20:00.

Muniek Staszczyk wystąpi w Underground Pub – bilety, gdzie i za ile?

Wejściówki na tyski koncert Muńka zakupić możecie między innymi za pośrednictwem portalu Going.pl. Ceny biletów wynoszą obecnie 50 złotych (miejsca stojące), bądź 60 złotych (miejsce siedzące). W dniu koncertu zakupić będzie można jeszcze bilety stojące, jednak cena podskoczy wtedy do 60 złotych.

Muniek Staszczyk – kim jest?

Muniek Staszczyk, a właściwie Zygmunt Marek Staszczyk, to polski wokalista znany szerszej publiczności jako  lider grupy T. Love. Muniek ma na swoim koncie czternaście płyt z T. Love, trzy płyty ze swoim folkowym projektem Szwagierkolaska oraz dwie płyty solowe. Podczas swojej dotychczasowej kariery, muzyk współpracował także z takimi kapelami jak Maanam, Pidżama Porno, Habakuk czy chociażby Zipera. Muniek może się także pochwalić Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (za osiągnięcia w dziedzinie kultury) oraz Nagrodą Muzyczną Programu Trzeciego Polskiego Radia. W skrócie –  postać wybitna jeśli chodzi o polską scenę rockową.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o