Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach

Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach
Fot: Facebook wydarzenia
Pomimo tego, że za oknem zastać możemy dalej letnią atmosferę, to nie ma co ukrywać, że jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Jest to więc dobry czas, by pożegnać lato w iście imprezowym i muzycznym stylu! Idealną okazją do tego będzie Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach

Już 16 września w Katowicach odbędzie się Motocyklowe zakończenie lata, podczas którego na scenie zaprezentuje się cała plejada utalentowanych muzyków. Publiczność będzie miała okazję posłuchać między innymi Nocnego Kochanka oraz śląskiej legendy bluesa, czyli Dżemu.  Całość imprezy odbędzie się w Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów, a wstęp na nią jest darmowy.  Za inicjatywą imprezy stoi także cel charytatywny ponieważ jak organizatorzy zapowiadają: “Koncerty są darmowe, ale w zamian liczymy na hojność słuchaczy. Podczas koncertów wraz z Fundacją Polskiego Związku Motorowego będziemy kwestować na rzecz poszkodowanych w wypadkach motocyklistów oraz Tomasza Golloba, który po wypadku na treningu w 2017 roku potrzebuje pomocy w sfinansowaniu rehabilitacji. Będzie też aukcja cennych pamiątek podarowanych nam m.in. przez artystów.” Ponadto, podczas imprezy odbędą się pokazy najlepszych modeli motocyklów dostępnych na polskim rynku, prezentacja przeróżnych sprzętów związanych z motoryzacją oraz warsztaty Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska.

Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach – rozpiska godzinowa

Zapoznać można się już także z dokładną rozpiską godzinową imprezy. Na chwilę obecną prezentuje się ona następująco:

15:00Otwarcie imprezy

16:00 4Szmery

17:00 – Chemia

18:00 – Nocny Kochanek

19:20 – Cree

20:30 – Dżem

Motocyklowe zakończenie lata w Katowicach – dojazd

Jeśli chodzi o dojazd na miejsce imprezy, to organizatorzy zadbali o krótkie instrukcje, które powinny ułatwić dotarcie na miejsce wszelkimi środkami lokomocyjnymi. Osoby niezmotoryzowane na teren imprezy dojechać mogą autobusem linii 910, który dojeżdża praktycznie pod samą scenę. Osoby, które przyjadą samochodem liczyć mogą na parking oddalony kilkanaście minut od imprezy. Motocykliści natomiast, zaparkować będą mogli na ulicy Trzech Stawów, która znajduję się tuż obok sceny.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą relacją z jednej z poprzednich wizyt Nocnego Kochanka na Śląsku!

Nocny Kochanek w Zabrzu, 23.02.18 – RELACJA

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o