Miles Kane wystąpi na Orange Warsaw Festival!

Miles Kane na OWF
fot. Sylwia Sarama

Organizatorzy Orange Warsaw Festival nie zwalniają tempa. Dostaliśmy kolejne ogłoszenia artystów, którzy wystąpią na scenach wydarzenia w dniach 31 maja i 1 czerwca na terenie Toru Wyścigowego na Służewcu.

Do tej pory cieszyliśmy się już ogłoszeniami, z których wynikało, że zaproszeni zostali m.in. Miley Cyrus, Solange, The Raconteurs, Marshmello, Troye Sivan oraz Quebonafide. Dzisiaj mamy kolejne powody do radości. Na Warsaw Stage zagrają: OtsochodziBitaminaJulia Pietrucha oraz Jan – rapowanie. 1 czerwca na Warsaw Stage pojawi się jeden z najciekawszych artystów z Wielkiej Brytanii – Miles Kane.

Miles Kane był członkiem zespołu The Rascals, obecnie zajmuje się karierą solową oraz śpiewa w zespole the Last Shadow Puppets wraz z Alexem Turnerem z Arctic Monkeys. W maju 2011 roku ukazała się jego debiutancka solowa płyta – Colour of the Trap. Następna, Don’t Forget Who You Are, została wydana w 2013 roku. Na kolejną musieliśmy poczekać chwilę dłużej, aby w końcu w sierpniu 2018 roku na półki trafiła Coup The Grace.

Orange Warsaw Festival

OWF to festiwal muzyczny odbywający się w Warszawie. Pierwsze dwie edycje (w 2008 i 2009 roku) miały miejsce na Placu Defilad, by potem przenieść wydarzenie na teren Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Festiwal gościł ponad 300 artystów z Polski i całego świata. Byli to m.in.: Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie.

Termin i bilety

W 2019 roku Orange Warsaw Festiwal odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca. Jak w poprzednim roku, wydarzenia będą miały miejsce na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Na terenie festiwalu postawione będą 2 sceny muzyczne, na której zagrają artyści z Polski oraz spoza naszego kraju.

Bilety na imprezę można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydarzenia. oraz poprzez platformę eBilet.pl.

  • Karnet 2 dni 389 zł
  • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) *389 zł
  • Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange **331 zł
  • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla klientów Orange 331 zł