Metalmania 2020 – wszystkie informacje

fot. Facebook Metalmani

Jakiś czas temu media obiegła informacja, która ucieszyła chyba każdego polskiego fana muzyki metalowej – legendarna Metalmania powraca po rocznej przerwie!

Ponadto, organizatorzy imprezy podzielili się już całkowitym line-upem artystów, którzy wystąpią na najnowszej edycji festiwalu. I przyznać trzeba, że lista nie rozczarowuje! Po raz kolejny Polska zatrzęsie się zatem pod wpływem siarczystych riffów i brutalnych growli!

Przyszłoroczna Metalmania odbędzie się 29 sierpnia na letniej scenie warszawskiego klubu Progresja

W line-upie festiwalu znaleźć możemy zarówno prawdziwych wyjadaczy metalowej sceny, jak i zespoły mniej znane. Znaleźć możemy zarówno thrash metal, death metal oraz wiele innych podgatunków muzyki metalowej. W skrócie – dla każdego coś miłego!

Całkowity line-up imprezy prezentuje się następująco:

Otwarcie bram festiwalu planowane jest na godzinę 12:00. Pierwszy koncert ma zacząć się natomiast o 13:00.

Organizatorem koncertów jest MetalMindProductions.

Metalmania 2020 – nowy format festiwalu

Warto dodać, że przyszłoroczna edycja Metalmanii odbędzie się w trochę odmiennej formie. Po pierwsze – impreza z katowickiego Spodka przeniesiona została do Warszawy, co wywołało wśród fanów sporo kontrowersji.  Po drugie natomiast – Metalmania 2020 odbywać będzie się w formie imprezy Open Air. Najprościej tłumacząc – impreza odbędzie się na “świeżym powietrzu”, a nie w klubie/hali. Obie z tych zmian spotkały się zarówno z krytyką, jak i z głosami pochwalnymi. Czy zmiany wyjdą Metalmanii na dobre? O tym przekonamy się już pod koniec sierpnia przyszłego roku.

Metalmania 2020 – bilety, gdzie i jak?

Wejściówki na festiwal zakupić można już w sprzedaży internetowej. Na chwilę obecną koszt pojedynczego biletu wynosi 180 złotych. W oficjalnym sklepie organizatora zakupić można także kolekcjonerskie bilety na przyszłoroczną edycję Metalmanii. Koszt kolekcjonerskiej wejściówki także wynosi 180 złotych. Radzimy jednak nie zwlekać z zakupami, bo bilety rozchodzą się w bardzo szybkim tempie!

Metalmania 2020 - oficjalny plakat
fot: Facebook Metalmanii