Metallica w Polsce – zespół wystąpi na Stadionie Narodowym!

Skład grupy

Od ostatniego koncertu grupy Metallica w Polsce nie minęło nawet pół roku, a już wiadomo, że zespół nie pozwoli zatęsknić za sobą na długo. Zdaje się, że amerykańscy heavymetalowcy dobrze czują się w naszym kraju, gdyż uwzględnili go w koncertowych planach na przyszły rok. Dokąd jeszcze zawita zespół?

Tegoroczny (2018) koncert grupy Metallica w Polsce od początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Choć zespół regularnie pojawia się w naszym kraju, za każdym razem bilety są wyprzedawane w błyskawicznym tempie. Zaangażowanie fanów opłaciło się i w tym roku. Przez niemalże trzy godziny krakowska Tauron Arena tętniła metalową energią. Muzycy pokazali, że ich legenda zamiast stawać się wspomnieniem, jest nadal czymś żywym i formującym się. Miłośnicy ciężkiego brzmienia mieli okazję by wyskakać się i wyżyć, ale też wzruszyć, gdy ze sceny rozbrzmiały dźwięki Wehikułu Czasu Dżemu. Co tu dużo mówić… To był fenomenalny koncert. Nie znaczy to jednak, że muzyczny apetyt Polaków został zaspokojony.

Metallica w Polsce w 2019 – Tauron Arena

Kolejny koncert grupy Metallica w Polsce jest już oficjalnie potwierdzony. Odbędzie się on 21 sierpnia 2019 w Warszawie. Jest to zdecydowania wspaniała informacja, jednak pewien szczegół może lekko napawać grozą, a mianowicie… dokładne miejsce wydarzenia. Ta honorowa rola przypadła niczemu innemu, jak PGE (Narodowy Stadion w Warszawie). Choć konstrukcja ta sprawdza się znakomicie jako miejsce spotkań piłkarskich, to nie okryła się dobrą sławą w przypadku koncertów muzycznych. Liczymy jednak, że tym razem akustycy dokonają niemożliwego i sprawią, że 21 sierpnia usłyszymy coś więcej niż bulgoczący w uszach hałas.

Metallica w Polsce – Wordwired Tour 

Bilety na koncert będą dostępne w sprzedaży od 28 września. Przedsprzedaż również będzie prowadzona, jednak jedynie dla klientów Citi Handolowy i członków Fifth Member.
Ceny przedstawiają się następująco:

Pod sceną: od 479zł
Trybuny: od 229zł
VIP:  850 zł – 9290 zł

Szczegółowe informacje podane zostaną później.

Fenomenalny support

Mimo ogromnego popytu na wydarzenia kulturalne, a zwłaszcza koncerty, ceny biletów mogą odstraszać. W przypadku Metalliki wartość wejściówek wpisuje się w wysoko zawieszony standard. Może zatem dziwić, że oprócz głównej gwiazdy wieczoru, będziemy świadkami występu innej popularnej kapeli. Jako support zagrają bowiem GHOST i Bokassa!

Metallica – trasa koncertowa 2019

https://www.instagram.com/p/BoGfNGrjPtf/?hl=pl&taken-by=metallica

Już nie możemy doczekać się kolejnych koncertów!

Metallica – 10 najlepszych utworów zespołu