Męskie Granie w Poznaniu – rozpiska koncertów

Pierwszy przystanek trasy Męskie Granie zbliża się wielkimi krokami. Już 14.07 w poznańskim Parku Cytadela usłyszymy kwiat polskiej sceny muzycznej. Szczęściarzom, którzy w porę zapolowali na bilety (całość wyprzedana) prezentujemy harmonogram imprezy. 

Pomysłodawcą imprezy jest Żywiec – polska marka produkująca piwo. Wydarzenie z roku na rok cieszy się co raz większą popularnością. W tym roku odbędzie się już 8 edycja trasy. Jeśli chodzi o artystów, których zobaczymy na scenie – nie ma tu raczej niespodzianek. Znów usłyszymy Dawida Podsiadło, ØRGANKA, Nosowską, Fisz Emade Tworzywo czy Korteza. Nie ujmuje to rzecz jasna wyjątkowości koncertów i trasy, która jest jedną z njachętniej wybieranych przez Polaków.

Początek

Tegorocznym utworem promującym wydarzenie jest wykonywany przez Podsiadło, Zalewskiego i Korteza Początek. Trasa jeszcze nie ruszyła, a utwór już przebił utwory poprzednich edycji oglądalnością. Utwór cieszy się aż 20 milionami wyświetleń na YouTubie. Jest to aż o 9 milionów więcej niż zeszłoroczny Nieboskłon i o 7 niż Wataha z 2016. Mamy nadzieję, że sukces nadchodzącej edycji będzie równie duży jak i promującej ją piosenki.

Męskie Granie w Poznaniu – rozpiska koncertów na Scenie Głównej

17:00 Pogodno
18:00 COMA
19:05 Fisz Emade Tworzywo
20:15 Zalewski śpiewa Niemena
21:25 Kortez
22:35 Dawid Podsiadło
23:45 Męskie Granie Orkiestra

Męskie Granie w Poznaniu – rozpiska koncertów na Scenie Ż

18:45 Hubert Tas & The Small Circle
21:00 Limboski
22:10 Barbara Wrońska
23:20 Król

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here