Męskie Granie 2019: Wygraj podwójne zaproszenie na Koncert Finałowy w Żywcu! [konkurs]

Męskie Granie 2019
Męskie Granie 2019

Dziesiąta edycja kultowej trasy Męskie Granie wystartowała w sobotę w Poznaniu. Przed nami Kraków, Gdynia, Wrocław, Katowice oraz Wielki Finał w Żywcu, na który możecie zdobyć specjalne, podwójne zaproszenie.

Ż muzyką

Wizytówką Męskiego Grania są muzyczne kolaboracje przygotowywane specjalnie na potrzeby trasy. W tym roku nie mogło być inaczej. Ważnym punktem w line-upie będą tribute’y. W Gdyni producent muzyczny, Kuba Karaś, zaprezentuje projekt Tribute to Lombard, w ramach którego wspólnie z zaproszonymi gośćmi zagra utwory Lombardu w zupełnie nowych aranżacjach. We Wrocławiu Tribute to Breakout zaprezentuje Paulina Przybysz. Wspólnie z zaproszonymi artystami wykonają utwory kultowej formacji w nowy, zaskakujący sposób. W klimacie lat 60-tych i 70-tych zostanie natomiast utrzymany projekt Rusowicz i Goście = 2+1. Ania Rusowicz, wraz z gośćmi, w tym m.in.: Marią Sadowską, Katarzyną Kowalską, Grubsonem, Czesławem Mozilem i Mrozem zaprezentują się w stylistyce retro. Swój projekt specjalny na Męskie Granie przygotuje również Sokół, który wystąpi w towarzystwie wyjątkowych artystów.

Męskie Granie to projekt, który od dekady przełamuje schematy myślenia o muzyce. Na jednej scenie spotykają się ze sobą artyści z odmiennych rejonów muzycznych oraz reprezentujący inne pokolenia. Łączy ich jednak chęć do artystycznych eksperymentów oraz gotowość do przekraczania granic w sztuce. Nie inaczej będzie podczas dziesiątej edycji projektu, która odbędzie się pod hasłem Ż muzyką. Znajdzie ono odzwierciedlenie we wszystkich aspektach trasy, która będzie zachęcać artystów do jeszcze większej kreatywności, a publiczność do otwartości na nowe doznania. Oprócz muzyki każdy z koncertów będzie także prawdziwym widowiskiem wizualnym i szansą na obcowanie ze sztuką w różnorodnej formie.

 

Męskie Granie Orkiestra 2019

Męskie Granie od 10 lat nieustannie promuje polską muzykę. W tym roku na fanów trasy również czekać będzie to, co w niej najlepsze. Wszystko za sprawą czwórki artystów, którzy połączyli siły, aby stworzyć wyjątkowy materiał specjalnie na potrzeby dziesiątej edycji trasy Męskie Granie. Katarzyna Nosowska to artystka, której nie trzeba przedstawiać nikomu – pierwsza dyrektor artystyczna w historii Męskiego Grania, która otworzyła projekt na kobiety, podnosząc jego muzyczną wartość. Igo – jedyny debiutant w składzie orkiestry. Jego obecność nie powinna jednak dziwić nikogo, kto oglądał finał trasy 2018 w Żywcu i widział, co Bass Astral x Igo zrobili na Scenie Ż. Organek – charyzmatyczny muzyk, który dwukrotnie stał na czele Męskie Granie Orkiestry, każdorazowo porywając tłumy. Krzysztof Zalewski – autor ubiegłorocznego singla Początek, który w zeszłym roku nuciła cała Polska. W zespole towarzyszyć będzie im jeszcze pięciu fantastycznych muzyków: Marcin Macuk, Michał FOX Król, Piotr Pawlak, Michał „Malina” Maliński oraz Bartek Pająk.

Męskie Granie 2019 – dodatkowy koncert w Żywcu!

 

Konkurs

Żeby wygrać podwójne zaproszenie, należy zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
Napisz w kilku zdaniach, czego życzysz sobie i wszystkim fanom Męskiego Grania na kolejne dziesięciolecie.
Regulamin konkursu:
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą: Męskie Granie 2019: Wygraj podwójne zaproszenie na Koncert Finałowy w Żywcu!
2. Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media, a sponsorem Grupa Żywiec S.A.
3. Konkurs trwa od 14.07.2019 do 21.07.2019 r. (do godziny 00:00).
4. Uczestnikiem konkursu może być każdy pełnoletni internauta, który w czasie od trwania konkursu wyśle odpowiedź na maila: biuro@kulturalnemedia.pl
5. Przez wysłanie odpowiedzi, Uczestnik konkursu zgadza się na możliwość publikacji jego odpowiedzi na stronie w dniu ogłoszenia wyników konkursu.
6. Nagrodą w konkursie jest podwójny bilet na Koncert Finałowy Męskiego Grania 2019. Koncert odbędzie się na terenie przy Amfiteatrze w Żywcu 24 sierpnia 2019 roku.
7. Zdobywcą nagrody w konkursie będzie jeden wylosowany uczestnik.
8. Zaproszenie trafi do zwycięzcy drogą pocztową.
9. Wygrany bilet nie może zostać odsprzedany przez zwycięzcę.
10. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na naszej stronie w dniu 23.07.2019 roku. O wyniku konkursu poinformujemy też na facebookowym fanpage’u i skontaktujemy się ze zwycięzcą drogą mailową.
11. Wzięcie udziału wiąże się z zaakceptowaniem powyższych warunków konkursowych.
AKTUALIZACJA 23.07.2019

Wyniki konkursu

Zwycięzcą konkursu został Filip Krzus. Gratulujemy i życzymy udanego koncertu!
Wybór zwycięzcy odbył się dzięki komisyjnemu losowaniu otrzymanych przez nas odpowiedzi konkursowych.

Szczegóły dotyczące trasy na www.meskiegranie.pl. Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.