Męskie Granie 2019 we Wrocławiu [fotorelacja]

Męskie Granie 2019 Wrocław
fot. Mariusz Kunicki

Rozpoczęta w Poznaniu trasa Męskiego Grania w minioną sobotę zawitała do Wrocławia. 3 sierpnia 2019 roku mieliśmy możliwość uczestniczyć w przepięknych koncertach zorganizowany z okazji jubileuszu festiwalu.

W czasie Męskiego Grania we Wrocławiu na Scenie Głownej pojawili się: Pablopavo i Ludziki, Bitamina, król, Tribute to Breakout: Paulina Przybysz + Goście, Nosowska, Krzysztof Zalewski i oczywiście Męskie Granie Orkiestra w składzie: Nosowska, Igo, Organek i Zalewski, a towarzyszyli im jeszcze: Marcin Macuk, Michał FOX Król, Piotr Pawlak i Michał „Malina” Maliński. Na Scenie Ż zagrali: Diuna, Panieneczki, Clock Machine i Rebeka.

Jubileuszowa trasa Męskiego Grania

Tegoroczna trasa jest dziesiątą w historii, dlatego mogliśmy spodziewać się niespodzianek. Jedną z nich był dodatkowy koncert w Żywcu, który odbędzie się tuż przed finałem. Koncerty były okraszone niesamowitą oprawą graficzną. Za spektakularne wizualizacje odpowiedzialny był Paweł „Spider” Pająk. Wielką atrakcją było muzeum Męskiego Grania, w którym mogliśmy posłuchać wszystkich dotychczasowych hymnów.