Męskie ekipy dołączają do Co Jest Grane 24 Festivalu

Męskie ekipy dołączają do Co Jest Grane 24 Festivalu

Trwa okres juwenaliowy. Zaraz po nim rozpocznie się natomiast okres festiwalowy! Jeden z najbardziej wyczilowanych miejskich festiwali już w połowie czerwca w Warszawie!

Czwarta edycja Co Jest Grane 24 festival odbędzie się 14 i 15 czerwca 2019 roku. Tak jak w trzech poprzednich latach impreza zagości na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. 

Męskie ekipy dołączają do Co Jest Grane 24 Festivalu

Podczas ostatnich miesięcy organizatorzy festiwalu zasypali nas wspaniałymi nazwiskami. W czerwcowy weekend zagrają: Paweł Domagała, O.S.T.R., Daria Zawiałow, Lao Che, Łąki Łan, NOVIKA, BARANOVSKi, Mery Spolsky, SMOLIK / KEV FOX, EABS, Waglewski Fisz Emade, tęskno, Ralph Kaminski oraz Mela Koteluk.

Rasmentalism

Rasmentalism to duet, w którego skład wchodzi Ras i Ment XXL. Panowie już od ponad dekady bujają tłumy do swoich hip-hopowych numerów. Zagrali wiele koncertów klubowych oraz odwiedzili największe polskie festiwale – Opener, Kraków Live Festival czy Męskie Granie. Mają na koncie 7 albumów studyjnych. Mimo, że ostatni z nich ukazał się zaledwie w tamtym roku, duet już teraz singlem Escape Room zapowiada kolejne wydawnictwo.

Mazolewski / Porter

Mazolewski i Porter – dwie silne osobowości polskiej sceny postanowiły połączyć siły! Pomysł ten narodził się przy okazji pracy przy albumie Wojtka Mazolewskiego Chaos pełen idei, na którą powstawał utwór z Johnem Porterem. Okazało się, że panowie rozumieją się tak dobrze, że stworzyli cały album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Z jednej strony Mazolewski – propagujący jazz wraz ze swoimi składami muzycznymi Rink Freud czy Mazolewski Quintet. Z drugiej strony Porter, który dał się poznać przez swoje gitarowe brzmienia na przykład przy boku Anity Lipnickiej. Już po pierwszych zaprezentowanych przez panów utworach czuć, że udało się im świetnie połączyć swoje muzyczne charaktery i stworzyć coś wyjątkowego. Co Jest Grane 24 Festival będzie idealną okazją do usłyszenia utworów z nadchodzącego wydawnictwa.

Bilety – gdzie kupić?

Bilety w cenie 105 złotych można kupić na stronie organizatora do 6 czerwca lub do wyczerpania puli.
Po 7 czerwca bilety dostępne będą w cenie 120 zł.
Dzieci do lat 12 i dorosłych po 65 roku obejmuje bilet za 1zł. Niepełnosprawni z potwierdzoną niepełnosprawnością kupują bilet specjalny, a ich opiekun na festiwal wchodzi za darmo.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w festiwalu!

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
viola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o