Me And That Man w RudeBoy Club Bielsko Biała

Nie wiesz co robić 04.10?

Koniecznie wpadnij do bielskiego RudeBoy Club na koncert rewelacyjnego składu Me And That Man! Zespół stworzony przez Nergala i Johna Portera rusza w trasę koncertową w Polsce. Całe szczęście, że dotrą również na południe kraju. Me And that Man w RudeBoy Club Bielsko Biała to gratka dla fanów dobrej muzyki z ciężkim, mrocznym i tajemniczym klimatem!

Musisz tam być!

Me And That Man
Gdzie: Bielsko Biała, RudeBoy Club
Kiedy: 04.10.2017, godz. 19.00
Bilety: 65 PLN
Szczegóły w linku

Goście

Gościnnie na trasie wystąpią Sasha Boole i zespół Fertile Hump. Zapowiada się niesamowity wieczór przy genialnej muzyce!

Me And That Man

Grupa utworzona z inicjatywy jednego z czołowych muzyków metalowych, Adama Nergala Darskiego oraz Johna Portera, brytyjskiego muzyka rockowego. Nergal stworzył Behemoth, którego właściwie nie trzeba przedstawiać. Dla tych, którzy znają go tylko z mediów brukowych wspomnę, iż jest to jeden z najważniejszych zespołów black/death na świecie. Porter to już właściwie człowiek – legenda. Stworzył jeden z najciekawszych zespołów rockowych w Polsce, Porter Band. Oprócz tego ma również na koncie współpracę między innymi z Anitą Lipnicką. Dwa oddzielne bieguny muzyczne spotkały się w tym projekcie i zaiskrzyło konkretnie. Płyta, która została wydana w marcu 2017 narobiła szumu i na całym świecie zebrała doskonałe recenzje. Co właściwie wyszło z połączenia, wydawałoby się, tak różnych światów? Genialny album w którym alt country miesza się z rockiem alternatywnym. A wszystko to nasączone jest mrocznym, ciężkim klimatem. Do tego rewelacyjne teksty zarówno Portera, jak i Nergala. Ci Panowie udowodnili, że muzyka łączy, nie dzieli.

Sasha Boole

Genialny muzyk z Ukrainy. Jest jednym z najciekawszych i najpopularniejszych przedstawicieli Ukrainy na europejskiej scenie. Jego muzyka to mikstura amerykańskiego folku, takiego a’la Dylan, alt country i współczesnego indie rocka i indie/folku. Od 2013 roku Sasha zdążył wydać 3 solowe płyty, które wśród fanów niekoniecznie radiowego grania przyjęły się doskonale. W ciągu ostatnich czterech lat, artysta zagrał ponad 300 koncertów w całej Europie. Jego ostatnim ważnym wyczynem była seria 24 koncertów zagranych w 24 godziny. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Bartek Borówka z agencji Borówka Music. Ale trudno pisać o jego muzyce, to trzeba posłuchać na żywo.

Fertile Hump

Warszawski skład grający ciekawą rock’n’rollową muzykę. Mają na koncie dwa wydawnictwa, które zostały wypuszczone przez Instant Classic. A kim są? Niech sami się przedstawią:
“Fertile Hump to Magda Kramer (wokal, gitara), Tomek Szkiela (gitara, wokal) oraz ten przezabawny osobnik – Maciek Misiewicz (perkusja). Dajemy państwu korzennego, bluesowego rock’n’rolla ale przede wszystkim traumę i szczere do bólu i smutne jak chuj teksty pisane w warszawskiej kuchni. Fertile Hump od początku związane jest z wytwórnią Instant Classic gdzie w 2015 wydali EP’ke a w 2016 long play “Dead Heart”.”

No, to z kim spotykamy się w bielskim klubie? Me And That Man w RudeBoy Club Bielsko Biała, do tego Sasha Boole i Fertile Hump.

Maciej Juraszek