MaRina powraca z przebojowym Takin’ Ya Rock Out! My już słuchaliśmy!

MaRina fot. materiały prasowe

Nowy singiel MaRiny!

W dniu dzisiejszym premierę na TIDAL ma najnowszy singiel MaRiny. Piosenkarka, po kilkuletniej przerwie, wraca z niezwykle tanecznym utworem Takin’ Ya Rock Out. Na piosenkę czekali nie tylko Fani artystki, ale też cała masa gwiazd! Wszyscy, wspólnie z MaRiną, odliczali dni do premiery!

źródło: Instagram

 

#TakinYaRockOut

To właśnie pod tym hasztagiem na Instagramie znajdziecie ponad pół tysiąca zdjęć fanów i przyjaciół MaRiny, którzy wraz z nią odliczali dni do premiery utworu w serwisie Tidal. W akcję zaangażowali się m.in.: Anna Lewandowska, Maffashion, Sara Boruc, Patricia Kazadi, Agnieszka Włodarczyk, Marcin Gortat, Wojtek Szczęsny, Gianluigi Buffon, Jessica Mercedes czy Natalia Siwiec. Artystka, za sprawą problemów zdrowotnych, zmuszona była na kilka lat wycofać się z branży muzycznej. Teraz, już w pełni sił, wraca z utworem, który zapewne królować będzie na parkietach polskich klubów. Jak mówi MaRina:

„Jestem podekscytowana, że wreszcie mogę się podzielić kolejnym utworem z nadchodzącego albumu. ‘Takin’ Ya Rock Out’, który powstał przy współpracy z Markiem Piotrowski i Bartkiem Królikiem, to jeden z moich ulubionych kawałków na płycie. Totalnie energetyczny numer z nutą zmysłowości.

Konkurs taneczny w najlepszych polskich klubach!

Jeśli w najbliższy weekend wybieracie się na clubbing, bardzo możliwe, że będziecie bawić się przy dźwiękach najnowszego singla MaRiny! W wybranych klubach na terenie całego kraju rozpocznie się bowiem taneczny konkurs! Efekty zabawy przy Takin Ya Rock Out będziemy mogli zobaczyć już niebawem, za pośrednictwem insta story (Instagram) MaRiny! Obecnie na Tidal, ale od 28 września piosenka będzie już dostępna na wszystkich serwisach streamingowych!