Margaret wyrusza w trasę koncertową z polskojęzycznym materiałem

Margaret - Gaja Hornby Tour
Margaret - Gaja Hornby Tour

Autorka przeboju Byle Jak wyrusza w klubową trasę koncertową z polskojęzycznym materiałem, pochodzącym z najnowszej płyty pt. Gaja Hornby. Sprawdźcie, gdzie będzie można usłyszeć Margaret tej jesieni!

Kariera Margaret

Margaret szturmem wkroczyła na polską scenę muzyczną w 2013, wydając kontrowersyjny teledysk do utworu Thank You Very Much, przedstawiający imprezę urodzinową pełną nudystów. Kolejne przeboje takie jak Heartbeat, Wasted, Cool Me Down czy What You Do okupowały listy przebojów nie tylko w Polsce, ale także w Europie – Szwecji, Niemczech, Włoszech, Austrii, Rumunii i na Cyprze. W 2017 roku Margaret wydała swoją pierwszą polskojęzyczną piosenkę pt. Byle Jak. Została okrzyknięta jednym z największych przebojów minionego roku, a jej sukces zachęcił piosenkarkę do kontynuowania tworzenia w języku ojczystym. W maju tego roku wokalistka wydała swój pierwszy polskojęzyczny album zatytułowany Gaja Hornby. Po raz pierwszy w karierze dała się poznać także jako kompozytorka i autorka tekstów, opowiadających o osobistych refleksjach 28-letniej wokalistki. 

W październiku Margaret wyruszy w swoją pierwszą klubową trasę koncertową Gaja Hornby Tour. Koncert inauguracyjny odbędzie się 2 października w Warszawie, w Klubie Stodoła. Piosenkarka odwiedzi jesienią 6 polskich miast:

02.10.2019 – Warszawa / Stodoła
08.10.2019 – Wrocław / Stary Klasztor
16.10.2019 – Łódź / Scenografia
17.10.2019 – Poznań / Tama
25.10.2019 – Białystok / Gwint
30.10.2019 – Lublin / Klub30

Margaret - Gaja Hornby Tour
Margaret – Gaja Hornby Tour
Jesienna trasa koncertowa

Na jesiennej trasie koncertowej Margaret zaprezentuje materiał z albumu Gaja Hornby oraz przedpremierowo nowe utwory z EP-ki, której premiera zapowiedziana została na jesień. Z pewnością nie zabraknie także największych przebojów wokalistki w nowych aranżacjach. Specjalnie na tę okazję piosenkarka przygotowała także wyjątkową oprawę wizualną i spektakularne stroje. Wokalistka wystąpi z 5-osobowym zespołem w składzie: Michał Grott (kierownik muzyczny, gitara basowa), Michał Szlempo (instrumenty klawiszowe), Hubert Kostyra (perkusja), Wojciech Miecznikowski (gitara basowa) i Grizzlee (chórki).  

Bilety dostępne są na stronie dedykowanej wydarzeniu.

Najnowszą płytę Margaret promują: tytułowy singiel Gaja Hornby, Serce Baila oraz utwór Chwile Bez Słów, nagrany w duecie z Kacezetem – partnerem piosenkarki. Na początku września ukazał się teledysk do najnowszego singla pt. Ej Chłopaku. Sporą popularnością w sieci cieszy się także utwór pt. Układanki, który Margaret nagrała w duecie z popularnym raperem młodego pokolenia – Young Igim.