Maluma zagra kolejny koncert w Polsce!

Maluma zagra kojelny koncert w Polsce!
fot. YouTube

Kolumbijski artysta Maluma ponownie odwiedzi Polskę już na 8 miesięcy od poprzedniej wizyty. Tym razem muzyk zagra na Tauron Arenie w Krakowie w ramach trasy 11:11 World Tour.

Bilety

Sprzedaż biletów na drugie show latynoskiego artysty w Polsce rusza 18 listopada o godzinie 18.00. Wejściówki będzie można dostać na portalu Eventim, a także stacjonarnie w salonach Empik i Media Markt. Zapłacimy za nie od 179zł do 299zł. Warto śledzić sprzedaż biletów, ponieważ ostatni koncert artysty w Polsce został wyprzedany!

Powrót Malumy do Polski

Maluma po raz pierwszy odwiedził nasz kraj wcale nie tak dawno, ponieważ w czerwcu 2019 roku. Kolumbijczyk zamienił wtedy gdańską Ergo Arenę w latynoskie centrum Polski. Maluma zachwycił nie tylko rozpalającymi piosenkami, ale i całą oprawą show. Artysta pomyślał o wszystkim: od choreografii, poprzez stroje, aż do efektów świetlnych i pirotechnicznych. Na dodatek Maluma ujął widownie swoim niezaprzeczalnym urokiem i niesamowitym kontaktem z publiką. Dwudziestopięciolatek robił wszystko, by okazać swoim fanom wdzięczność i sprawić, aby poczuli się jak najbardziej wyjątkowi. Muzyk zaprosił nawet na scenę parę osób z publiczności i wspólnie z nimi tańczył do swoich piosenek! Tym razem Maluma zagwarantuje nam takie energetyczne i egzotyczne doświadczenie w krakowskiej Tauron Arenie!

11:11 world tour

Maluma wypowiadając się o nowym albumie 11:11 i trasie go promującej, zwraca uwagę na ich pozytywny wydźwięk. Muzyk przyznaje, że jest teraz w bardzo dobrym momencie swojego życia i właśnie to słychać w nowym projekcie. Opisuje 11:11 jako album bardziej doświadczonego artysty, który łączy ukochane latynoskie rytmy z nowo zdobytym warsztatem i doświadczeniem. Utwory są nieco bardziej introspektywne, sam artysta mówi o pewnego rodzaju medytacji, równowadze, samopoznaniu i harmonii w ich kontekście. Słowem, które najczęściej padało w wywiadach na temat nowego materiału, była esencja/istota. Maluma ma nadzieję, przekazać w twórczości esencję swojej młodej, energetycznej, ale i doświadczonej osoby. Artysta bawi się muzyką, cały czas pozostawiając blisko swojej natury. I jeśli uda mu się zawrzeć to wszystko w koncertach na żywo, na pewno będzie to niesamowicie pozytywne i energetyzujące wydarzenie, którego nie można przegapić!