Maj i czerwiec 2019 z Klubem Underground

Maj i czerwiec 2019 z Klubem Underground
Fot: materiały prasowe

Za oknami już coraz bardziej letnia pogoda, zatem klubowe koncerty powoli zaczynają udawać się na kilkumiesięczny urlop, a do łask wracają imprezy plenerowe! Zarówno w jednej, jak i w drugiej kwestii liczyć można oczywiście na tyski klub Underground, który na maj i czerwiec przygotował kilka ciekawych imprez.

10 maja 2019 – Muniek i Przyjaciele

W drugi piątek maja do Tychów przyjedzie niekwestionowana legenda polskiej sceny muzyki rockowej, czyli Muniek Staszczyk. Frontman T. Love na Śląsku zjawi się z gitarzystami – Cezariuszem Kosmanem i Jankiem Pęczakiem.  Sam wokalista o swojej nadchodzącej trasie wypowiada się w następujący sposób: Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów. Zapowiada się bardzo interesująco! Wejściówki zakupić możecie w aplikacji Going. Miejsca stojące w cenie 50 złotych, miejsca siedzące w cenie 60 złotych.

2 czerwca 2019 – Abelard Giza

Czerwiec rozpocznie się natomiast w Undergroundzie w stand-upowym stylu. Drugiego czerwca na scenie tyskiego klubu wystąpi bowiem jeden z najbardziej popularnych artystów polskiej sceny stand-upowej, Abelard Giza. Komik zaprezentuje na Śląsku swój najnowszy program Piniata, w którym jak przystało na Gizę nie brak dobrego humoru i celnych spostrzeżeń na temat otaczającego nas świata. W roli supportu wystąpi natomiast Bartosz Gajda z formacji Łowcy.B, który przedstawi publiczności swoje show 50 twarzy Gajdy. Wejściówki zakupić możecie już za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl.

21 czerwca i 22 czerwca 2019 – Srogie Granie

W czerwcu, do Tychów powróci festiwal Srogie Granie, czyli święto dla wszystkich fanów  wszelakiej muzyki metalowej i rockowej. Imprezę oprócz tyskiego Undergroundu organizuje także firma Record oraz miejscowy zespół SROGO. Na chwilę obecną zapowiedziano już, że podczas festiwalu, na scenie zaprezentują się: Venflon, CochiseDaima, Silver Samurai, Double Blind, oraz ZENEK. Organizatorzy obiecali jednak, że czekają na nas jeszcze trzy nieujawnione kapele. My już nie możemy się doczekać! Całość imprezy odbędzie się na tyskich Paprocanach. Wstęp darmowy!