Lollapalooza Berlin 2018 – niesamowity festiwal niedaleko zachodniej granicy

Lollapalooza Berlin
fot. materiały prasowe

Lollapalooza Berlin 2018 to czwarta edycja festiwalu odbywającego się w stolicy Niemiec. Tegoroczna impreza odbędzię się na terenie Parku Olimpijskiego i na samym Stadionie Olimpijskim.

Lollapalooza to jeden z największych festiwali na świecie. Jest swego rodzaju imprezą “objazdową”, a od paru lat coraz więcej miast organizuje swoje wersje koncertowego święta. Event organizowany jest obecnie w Chicago (od 2005 roku), Argentynie, Brazylii, czy od 2016 roku w stolicy Kolumbii – Bogocie. Festiwal potrwa dwa dni –  8 i 9 września.

LINE UP

Największą gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu bez wątpienia jest The Weeknd, który zaprezentuje materiał z nowej płyty. Ciekawie zapowiada się także rockowa część imprezy. Zagra m.in. Liam Gallagher, Imagine Dragons i indie-rockowy The National. Miłośników popu z pewnością zaciekawi koncert jednej z największych brytyjskich gwiazd ostatnich miesięcy – Dua Lipa zaprezentuje swoje największe przeboje. Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat z line upem.

Lollapalooza Berlin 2018
fot. materiały organizatora

BILETY

Dostępne są karnety dwudniowe i jednodniowe. Można także zdecydować się na upgrade, który zagwarantuje m.in. wycieczki na backstage i festiwalowe gadżety. Dwudniowe karnety kosztują 139 euro.

Pełna oferta biletowa dostępna jest TUTAJ.

Więcej informacji na stronie www.lollapaloozade.com.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o