Listopad 2019 w Klubie Underground

Listopad 2019 w Klubie Underground
fot. Materiały rpasowe

Po jakże aktywnym koncertowo październiku śmiało, stwierdzić można, że w całej Polsce ponownie rozpoczął się sezon występów klubowych! Dokładnie tak samo jest w tyskim klubie Underground, który na listopad zaplanował wiele interesujących wydarzeń.

8 Listopada – Kat & Roman Kostrzewski

Listopad w Undergroundzie rozpocznie się od mocnego, metalowego uderzenia. W drugi piątek miesiąca, do Tychów zawitają bowiem legendy polskiej sceny muzyki metalowej – grupa Kat z Romanem Kostrzewskim. Kapela wystąpi w Tychach w ramach trasy promującej ich niedawno wydany album, Popiór. Wejściówki w cenie 50 złotych zakupić można w dalszym ciągu w przedsprzedaży.

9 listopada – Lipali

Dzień po Kacie, w Tychach wystąpi kolejna polska legenda ciężkiego grania – Tomek Lipnicki wraz ze swoim zespołem. Koncert ten jest jednym z przystanków podczas jesiennej trasy promującej najnowsze wydawnictwo Lipali. Koszt pojedynczego biletu na chwilę obecną wynosi 40 złotych.

12 listopada – Stand-up Rafała Rutkowskiego

Jak co miesiąc, Underground w swoim repertuarze uwzględnił także i fanów dobrego stand-upu. 12 listopada, na scenie klubu wystąp Rafał Rutkowski, który zaprezentuje publiczności swój program Seks, Drags i Kredyty, w którym jak sam zapowiada opowiada między innymi o show-biznesie, aktorskiej karierze, ojcostwie oraz kryzysie wieku średniego. Bilety w cenie 30 złotych kupić możecie przykładowo na portalu biletyna.pl.

16 listopada – Michał Stawiński

W trzecim weekendzie listopada, Underground przywita na swoich deskach Michała Stawińskiego. Były wokalista Oberschlesien wystąpi w Tychach ze swoim solowym projektem, którym zajmuje się od 2017 roku. Pomimo tego, że muzyk rozstał się ze swoją macierzystą kapelą, to po jego koncertach dalej oczekiwać można solidnego, industrialnego łupnięcia wzbogaconego o efekty pirotechniczne. Koszt pojedynczej wejściówki w przedsprzedaży wynosi 35 złotych.

23 listopada – Fisz Emade Tworzywo

W listopadzie do Tychów zawitają także Piotr “Emade” Waglewski oraz Bartosz “Fisz” Waglewski. Bracia wystąpią w Undergroundzie w ramach jesiennej trasy koncertowej, promującej wydany w marcu tego roku krążek Radar. Bilety na koncert zakupić możecie już między innymi za pośrednictwem aplikacji portalu Going. Za jeden bilet zapłacicie 55 złotych.

28 listopada  – Kamil Bednarek

W tym miesiącu, do tyskiego Undergroundu zawita również Kamil Bednarek ze swoją trasą Back to the Past. Po nazwie tournée wnioskować można, że podczas koncertów, Bednarek skupiać będzie się głównie na swoim starym materiale. Artysta zapowiedział już jednak, że w setliście nie zabraknie także utworów z jego najnowszego albumu wydanego w lutym 2019. Koncert jest już wyprzedany.

29 listopada – Cochise

29 listopada do Tychów wpadnie natomiast Paweł Małaszyński wraz ze swoim zespołem. Grupa Cochise przyjedzie na Śląsk z premierowym materiałem pochodzącym z albumu Exit: A Good Day To DieW ramach supportów zaprezentują się kapele Ereles oraz Devil In The Name. Koszt pojedynczego biletu w przedsprzedaży na chwile obecną wynosi 25 złotych.

30 listopada – Stand-up Marcina Zbigniewa Wojciecha

W ostatnią sobotę listopada, do Undergrounda zawita natomiast stand-uper Marcin Zbigniew Wojciech. Komik znany między innymi z występów w TVP2, Comedy Central oraz Polsacie wystąpi w Tychach ze swoim nowym programem My Polacy. Wejściówki w cenie 25 złotych kupić można za pośrednictwem oficjalnej strony artysty.