Lil Peep zagra koncert w Polsce

Lil Peep

Lil Peep przyjedzie do Warszawy na jedyny koncert w naszym kraju. Raper znany z hitów “Benz Truck”, czy “BeamerBoy” promować będzie swój debiutancki album “Come Over When You’re Sober”.

 

 

Lil Peep

Tak naprawdę nazywa się Gustav Åhr. Jest dwudziestojednoletnim amerykańskim raperem i wokalistą z Long Beach w Long Island w stanie Nowy Jork. Jego piosenki, takie jak „White Wine”, „Benz Truck”czy „The Way I See Things” zdobyły ponad trzy miliony wyświetleń na YouTube. Lil Peep znany jest z serwisu Soundcloud, gdzie zaczął wrzucać swoją muzykę. Teksty jego piosenek zwierają takie tematy jak samobójstwo, wcześniejsze relacje, używanie narkotyków i czarów. Inspiruje się on twórczością różnych zespołów i artystów, np. Gucci Mane, Red Hot Chili Peppers, Crystal Castles, Seshollowaterboyz czy też My Chemical Romance. W sierpniu tego roku artysta wyda swój pierwszy album zatytułowany „Come Over When You’re Sober”.

 

Jedyny koncert w naszym kraju

Raper wystąpi 19 września 2017 roku w klubie Hydrozagadka w Warszawie i promować będzie swój debiutancki album. Więcej informacji dotyczących koncertu  znajdziecie na facebookowym wydarzeniu.