Leski prezentuje klip do utworu Skąd ten wir

MIŁOŚĆ. STRONA B

Leski zadebiutował w 2015 roku albumem Splot. Po niecałych trzech latach od wydania debiutu muzyk powraca z nowym wydawnictwem.

Jakiś czas temu Leski zapowiedział, iż nadchodzi nowe wydawnictwo. Album, którego premiera zaplanowana jest na początek czerwca 2018 roku, będzie nosił tytuł MIŁOŚĆ. STRONA B. W sobotniej audycji Piotra Stelmacha Myśliwiecka 3/5/7 muzyk zdradził, że MIŁOŚĆ. STRONA B jest albumem człowieka twardo stąpającego po ziemi.

W związku z nadchodzącym wydawnictwem Leski zaprezentował pierwszy utwór z krążka oraz stworzony do niego klip. Utwór nosi tytuł Skąd ten wir.

„Skąd ten wir otwiera tytułową stronę B i jest pytaniem, na które szukam odpowiedzi w kolejnych piosenkach. Opisuje moment, w którym masz wrażenie, że przebiegły Ci drogę wszystkie czarne koty, a najgorsze zawieruchy świata niebezpiecznie przypominają sytuacje z Twojej własnej kuchni” – mówi Leski.

Za scenariusz, reżyserię oraz zdjęcia do klipu odpowiada Jacek Kościuszko.

W związku z nadchodzącą premierą drugiego albumu artysty 12 kwietnia wystartowała trasa koncertowa pod szyldem TRASA. STRONA A. Rozpoczął ją koncert w Elblągu. Oto jak prezentuje się rozpiska na kolejne dni kwietnia.

MIŁOŚĆ. STRONA B

Aby być na bieżąco śledźcie facebooka artysty.

Fot. Obraz z teledysku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here