LemON zagrał w Fortach Kleparz [FOTORELACJA]

18 marca w krakowskim klubie muzycznym Forty Kleparz odbył się koncert zespołu LemON. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wydarzenia.

Po emocjonującej, pełnej ciekawych aranżacji i wspaniałej oprawie scenicznej trasie Tu/Etiuda Zimowa, muzycy zespołu LemON zapowiedzieli kolejne koncerty. Jak zdradzają, nie było to jednak ujęte w wiosennych planach.

,,Mieliśmy nie grać na wiosnę. Naprawdę. Taki był plan. W zeszłym roku odwiedziliśmy kilkadziesiąt miast w Polsce. Byliśmy zdecydowani: należy nam się odpoczynek… Problem w tym, że nic na świecie, a już na pewno nie wakacje na plaży, nie równa się temu, co czujemy stojąc na scenie i grając dla Was. Widząc Wasze emocje na twarzach. Przeżywając z Wami każdą nutę. Pracujemy już nad nowym materiałem, ale chcemy się z Wami po prostu zobaczyć… I wygląda na to, że i Wy chcecie się zobaczyć z nami, bo organizatorzy z kilku szczególnych dla nas miast – nie przyjmowali od naszej managerki Magdy odmowy. 
LemON musi u nas zagrać… Nawet nie wiecie, jak dobrze to słyszeć.
No to – w porządku! Zagramy! W sumie to mieliśmy nadzieję, że nie pozwolicie nam zejść ze sceny. Chcielibyśmy też, abyście byli częścią tych koncertów jeszcze bardziej niż zawsze… zawsze jesteście, ale teraz jeszcze bardziej.”

Fotorelacja z koncertu Tu/Etiuda Zimowa w krakowskim klubie Studio (15.11.2017).

Muzyczny miszmasz

Utwory, które wykonują muzycy zespołu LemON podczas tej trasy zostały wybrane przez fanów zespołu. Artyści podliczyli głosy, a utwory które zdobyły ich najwięcej, znalazły się na rozpisce koncertowej. Znajdują się tam zarówno dawno niegrane, starsze kawałki, oraz te nowsze. Wszystko razem tworzy bardzo ciekawy efekt końcowy. Takie połączenie, zostało nazwane przez Igora Herbuta muzycznym miszmasz. 

LemON w Fortach Kleparz 

Już wkrótce w Fortach Kleparz: Łąki Łan, Perfect, Coma, Ralph Kamiński i inni. Sprawdź nadchodzące koncerty!

Foto: Marcin Twardysko/ Kulturalne Media.