Lao Che zagra w klubie Forty Kleparz | Kraków

Lao Che Kraków

Koncert Lao Che w Krakowie? Brzmi jak świetny sposób na udany wieczór w towarzystwie muzyki jednego z najlepszych polskich zespołów. Płocka formacja zagra koncert w krakowskim Klubie Forty Kleparz. Bilety są jeszcze dostępne!

Lao Che w Krakowie – marcowe szaleństwo

Wiedza o społeczeństwie to siódmy w dorobku krążek płockiego zespołu. Został wydany 16 lutego 2018 roku nakładem Mystic Productions. Produkcją płyty zajął się Piotr “Emade” Waglewski. Płyta jest jednym z najpopularniejszych wydawnictw muzycznych ubiegłego roku w Polsce i trafiła na 1. miejsce polskiej listy przebojów – OliS. Od momentu wydania płyty Lao Che intensywnie ją promuje, grając żywiołowe koncerty w całej Polsce. W 2018 formacja kolejny raz była gwiazdą Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival.

Lao Che Kraków – Klub Forty Kleparz | 10 marca

Lao Che to zespół, który regularnie koncertuje w stolicy Małopolski. W samym tylko roku 2018 formacja pojawiła się w Klubie Studio dwukrotnie i wystąpiła na Juwenaliach Krakowskich. Lao Che to czołowy przedstawiciel około-rockowej części polskiej sceny muzycznej. Panowie każdy album traktują jako osobne stylistycznie dzieło. W efekcie poszczególne okresy twórczości znacznie się od siebie różnią. Płocki zespół eksperymentuje z jazzem, elektroniką, ale potrafi także zaskoczyć bardzo rock ‘n’ rollową odsłoną. Na koncertach pojawiają się regularnie elementy samplingu za sprawą Mariusza Densta, który operuje samplerami. Występy na żywo znacznie różnią się od tego co możemy usłyszeć na albumach. Zespół bardzo dobrze bawi się na scenie, wchodzi w interakcję z publicznością i za sprawą świetnie dobranej setlisty – potrafi rozruszać każdy klub i każdy plener w kraju. Łącznie z największą sceną open-air w kraju – Pol’and’Rock Festival (były Przystanek Woodstock).

Bilety na koncert znajdziecie tutaj!
Lao Che | skład zespołu:

Rafał Borycki – bas, wokal
Mariusz Denst – sampler, wokal
Hubert Dobaczewski – wokal, gitara
Maciek Dzierżanowski – instrumenty perkusyjne, Sammler, wokal
Michał Jastrzębski – Szwed – perkusja
Karol Gola- saksofon, flet, klawisze
Filip Różański – instrumenty klawiszowe, wokal

Lao Che – Wiedza o społeczeństwie | Tracklista
 1. Kapitan Polska – 4:06
 2. United Colors of Armagedon – 3:33
 3. Nie raj – 5:06
 4. Gott Mit Lizus – 4:31
 5. Liczba Mnoga – 3:49
 6. Polak, Rusek I Niemiec – 3:38
 7. Sen A’la Tren – 4:39
 8. Baśń Tysiąca I Jednej Nocki – 3:51
 9. Spółdzielnia – 3:52
 10. Szkolnictwo – 3:51
 11. Zbieg Z Krainy Dreszczowców – 5:05
Lao Che – Nie Raj