Lana Del Rey na Open’er Festival!

Lana Del Rey na Open’er Festival
Lana Del Rey | fot. Universal Music Polska

Open’er Festival wyrwźnie przyspiesza z ogłoszeniami. Nie tak dawno informowaliśmy o ogłoszeniu The Strokes, dziś poznaliśmy kolejnego headlinera.

Lana Del Rey na Open’er Festival!

Setki tysięcy fanów amerykańskiej wokalistki w końcu mogą świętować. Ich ulubienica – Lana Del Rey została dziś ogłoszona jako headliner tegorocznego Open’era! Plotki o możliwym występie Lany pojawiały się od dawna, a przy każdym ogłoszeniu w social mediach dominowały komentarze fanów domagających się zaproszenia artystki. Lana Del Rey na Open’er Festival zagra w sobotę, 6 lipca. Spodziewamy się ogromnych tłumów podczas tego koncertu.

Open’er Festival 2019 – skład i bilety

Open'er Festival 2019OPEN’ER FESTIVAL 2019
3-6 LIPCA 2019
LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

TRAVIS SCOTT / THE STROKES / THE SMASHING PUMPKINS
LANA DEL REY /SWEDISH HOUSE MAFIA / G-EAZY
THE 1975 / GRETA VAN FLEET / DIPLO
PERRY FARELL / TOM WALKER / LP / MARINA
VAMPIRE WEEKEND / RUDIMENTAL / IDLES / JORIA SMITH
J BALVIN / JAIN / KODALINE / KAMASI WASHINGTON
ROBYN / ROSALIA / JUNGLE
SHECK WES / LII UZI VERT / FLATBUSH ZOMBIES
THE VOIDZ / SOKÓŁ

Karnety na Open’er Festival nadal są w sprzedaży. Można zakupić je za pośrednictwem strony internetowej festiwalu oraz w punktach sprzedaży biletów.

Open’er Festival – Najważniejszy festiwal muzyczny w Polsce

Open’er Festival to zdecydowanie najważniejsza impreza muzyczna odbywająca się w Polsce. Podczas trwania festiwalu dziennie odwiedza go ponad 70 tysięcy widzów. W przyszłym roku odbędzie się już 17. edycja Open’era. W ciągu tych 16 lat, festiwal wyrobił sobie renomę i uznanie nie tylko wśród polskiej publiczności. Na festiwal chętnie przyjeżdżają fani z różnych zakątków świata. Atmosfera podczas tych czterech festiwalowych dni jest niezapomniana. Do największych gwiazd, jakie miały okazję zagrać na Open’er Festival, należy zaliczyć: Pearl Jam, Muse, Depeche Mode, Foo Fighters, Radiohead, Coldplay, Prince, Beastie Boys, Kanye West, Jay-Z, P!nk, The White Stripes, Arctic Monkeys, Kings Of Leon, Red Hot Chili Peppers oraz Sex Pistols i Faith No More. Oczywiście to nie wszystkie gwiazdy, które grywały na imprezie organizowanej przez Alter Art.

Open’er Festival to nie tylko muzyka

Organizatorzy festiwalu od kilku lat starają się poza muzyką wprowadzać inne dzieła kultury do swojego programu. Normą stały się występy teatralne, pokazy sztuki czy specjalnie przygotowane instalacje, stworzone przez popularnych twórców. Prężnie działa też strefa AlterKina, gdzie co roku możemy zobaczyć wiele ciekawych filmów związanych z muzyką oraz wszelkimi bieżącymi problemami społecznymi. Dla zainteresowanych modą organizatorzy tworzą scenę Fashion’er, gdzie publiczność może wziąć udział w pokazach mody młodych, perspektywicznych projektantów. Wszystkie te aktywności nie przysłaniają najważniejszego – muzyki, ale wspaniale dopełniają całość Open’er Festival.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o