Łąki Łan – Raut w Krakowie [fotorelacja]

Łąki Łan - Raut w Krakowie
fot. Tomasz Rogoziński

Naładowany pozytywną energią zespół Łąki Łan wrócił do Krakowa i rozgrzał publiczność w Klubie Studio. Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Łąki Łan wrócił do Krakowa z nowym materiałem z albumu Raut. Zespół porwał publiczność od pierwszych nut, prezentując mieszankę tanecznych, funkowych kawałków z elementami elektroniki. Formacja słynie z niesamowicie żywych koncertów, gdzie pokazuje pełnię swoich możliwości.

Łąki Łan – Raut w Krakowie

fot. Tomasz Rogoziński

Łąki Łan w Krakowie | Czas na Raut!

Łąki Łan to zespół, który słynie z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu jest jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Co więcej, wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Ponadto, twórczość zespołu naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury. Warto dodać, że performance wokalisty i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show. Album Syntonia ukazał się w 2016 roku. Promowały go single Pola Ar i Bombaj. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii Album Roku – Alternatywa. W listopadzie Łąki Łan wydał kolejny krążek – Raut.

“Raut” | Elektroniczny, imprezowy Łąki Łan [recenzja]