Łąki Łan na Before Nokta Festival 2020! [zmiana daty]

Before Nokta Festival 2020
fot. materiały organizatora

Uwaga, z uwagi na epidemię koronawirusa organizatorzy Nokta Festival podjęli decyzję o przesunięciu festiwalu na 2021 r. Więcej informacji wkrótce.

Drodzy Noktowicze! Co się odwlecze, to nie uciecze!Rozważaliśmy wiele scenariuszy “ratowania” tegorocznego festiwalu…

Publiée par Nokta Festival sur Vendredi 3 avril 2020

Zanim nastanie lato i rozpocznie się Nokta Festival 2020, organizatorzy postanowili zorganizować iście funkowy before, który rozgrzeje opolską publiczność. Zagra zespół Łąki Łan. Zapowiada się taneczny wieczór, a to nie koniec ogłoszeń!

W latach poprzednich Nokta promowała festiwal za pomocą launch’ów w różnych miejscach w Opolu z pomocą lokalnych artystów. Teraz przyszedł czas na prawdziwie taneczny before z Łąki Łan. Organizatorzy Nokta Festival specjalizują się w imprezach stricte audiowizualnych. Festiwal słynie z wyjątkowej oprawy świetlnej, wizualizacji i mappingów.

Łąki Łan na Before Nokta Festival 2020

Łąki Łan będą pierwszą gwiazdą pierwszego w historii Nokty before’u. Zespół przykłada dużą wagę do swoich przebrań czy świateł. W swojej muzyce łączy funk, muzykę elektroniczną czy hip-hop. Ten synkretyzm różnych dziedzin sztuki  spaja zespół z ideą Nokta Festival. Warto wspomnieć, że Łąki Łan to jeden z najlepszych polskich zespołów koncertowych. Panowie niedawno wydali nową płytę (Raut) i na jesieni ruszyli w trasę. Jej kontynuacja już w kwietniu w opolu. Czego się spodziewać? – funkowych wrażeń muzycznych, aranżacji przestrzeni NCPP czy wyjątkowej scenografii.

Łąki Łan w Opolu – szczegóły koncertu

Koncert Łąki Łan odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 20:00 w sali Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

Bilety do kupienia w kasie NCPP przy ul. Piastowskiej 14a. 

Link do wydarzenia: Before Nokta Festival 2020

“Raut” | Elektroniczny, imprezowy Łąki Łan [recenzja]

Łąki Łan to zespół, który słynie z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu jest jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Co więcej, wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Ponadto, twórczość zespołu naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury. Warto dodać, że performance wokalisty i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show. Album Syntonia ukazał się w 2016 roku. Promowały go single Pola Ar i Bombaj. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii Album Roku.