Kwiecień 2019 w Klubie Underground

Kwiecień 2019 w Klubie Underground
Fot: materiały prasowe
Wiosna powoli wita już za naszymi oknami, więc rozpoczyna się czas plenerowych koncertów. Nie znaczy to jednak, że w kwietniu nie ma czego szukać w klubach. Ciekawą ofertą pochwalić może się przykładowo tyski Underground, w którym jak zwykle szykuje się kilka ciekawych imprez!

Dezerter – 12 kwietnia 2019

Kwiecień w Tychach rozpocznie się z punkowym pazurem. W drugi weekend miesiąca do Undergrounda zawita bowiem Dezerter – jedna z najbardziej rozpoznawalnych punkowych kapel w Polsce. Grupa wystąpi w Tychach w ramach trasy koncertowej promującej EP-kę – Nienawiść 100%, która światło dzienne ujrzała 22 lutego bieżącego roku. Podczas koncertu spodziewać możemy się setlisty, która będzie mieszanką największych hitów Dezertera, oraz najnowszych utworów. Bilety w cenie 38 złotych zakupić możecie już między innymi za pośrednictwem Ticketmastera, bądź biletyny.

KaraROCKe – 13 kwietnia 2019

Metallica, IRA, Guns N’ Roses i Kult podczas jednego wieczoru w tym samym klubie? To możliwe tylko i wyłącznie w tyskim Undergroundzie! Już 13 kwietnia w klubie odbędzie się kolejna edycja klubowego KaraROCKe. Wystąpić może każdy dzielny śmiałek, a dla najlepszych wokalistów przewidywane są przeróżne wartościowe nagrody. Wygrać można nawet bilet na dowolny koncert w klubie, więc zdecydowanie jest o co walczyć!

Kamil Bednarek – 14 kwietnia 2019

14 kwietnia w Tychach zaprezentuje się  Kamil Bednarek wraz ze swoją grupą. Koncert w Undergroundzie będzie jednym z przystanków tegorocznej trasy muzyka, podczas której wokalista promuje swój najnowszy album. Bilety na koncert są już w sprzedaży. Na chwile obecną koszt pojedynczej wejściówki wynosi 65 złotych. Bilety zakupić będzie można także w dniu koncertu, jednak cena podskoczy wtedy o dodatkowe 5 złotych.

Na wszystkie z powyższych biletowanych imprez wejściówek z dnia na dzień jest coraz mniej. Zalecamy zatem spieszyć się z zakupem!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o