Książę Ciemności doczeka się filmowej biografii!

Książę Ciemności doczeka się filmowej biografii! W sieci można już zobaczyć zwiastun Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne!

W jednej z książkowych biografii Ozzy przyznał, że w pewnym okresie swojego życia ostro imprezował, w związku z tym niewiele z nich pamięta. Ma jednak w zanadrzu kilka historii, którymi niewątpliwie podzieli się w filmie Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne. Oprócz Ozzy’ego w produkcji bez wątpienia pojawią się jego żona, Sharon, Marilyn Manson  czy Post Malone.

Film produkcji telewizji A&E pojawi się w połowie marca na festiwalu South By Southwest.

Powstanie film o małżeństwie Sharon i Ozzy’ego?

Jakby komuś było mało biografii o liderze Black Sabbath, to mamy jeszcze jednego newsa! Menadżerka oraz żona Ozzy’ego w wywiadzie dla programu The Talk wyjawiła, że do końca tego roku chce wyprodukować film opowiadający o jej życiu z Ozzy’m. Przede wszystkim nie będzie to kolejny film o seksie, narkotykach i rock’n’rollu. Ozzy i Sharon pracują już ze scenarzystą. Prawdopodobnie będzie to opowieść o kobiecie jako menadżerce i muzyku, który odnosi sukces poprzez swoją ciężką pracę.

O tym, że życie Osbourne’ów nie było usłane różami, a Sharon stała się dla Ozzy’ego aniołem stróżem, dobitnie świadczy teledysk do piosenki Under the Graveyard.

Para pobrała się w lipcu 1982 roku i ma trójkę dzieci – córki Aimee i Kelly oraz syna Jacka.

Godny uwagi jest fakt, że o Osbournie powstał już jeden film – God Bless Ozzy Osbourne z 2011 roku.

Nowa płyta Księcia Ciemności

Rok wcześniej, bo w 2010 roku muzyk wydał swój ostatni album – Scream. Z kolei najnowsza płyta Ozzy’ego Osbourne’a – Ordinary Man – ujrzy światło dzienne 21 lutego. Na płycie z pewnością usłyszymy Eltona Johna (z którym Ozzy nagrał tytułowy kawałek), Duffa McKagana z Guns N’ Roses i Chada Smitha z Red Hot Chili Peppers.

Krążek promują single Straight to Hell (gdzie możemy usłyszeć solówkę Slasha) oraz Under the Graveyard. Będzie to dwunasta solowa płyta Księcia Ciemności. Z zespołem Black Sabbath Ozzy nagrał 9 albumów.