Krzysztof Zalewski w Poznaniu dokładnie za miesiąc!

Właśnie trwa druga część trasy koncertowej Krzysztofa Zalewskiego, promującej krążek Złoto. Zalewski w Poznaniu zagra dokładnie za miesiąc.

Krzysztof Zalewski jest wybitnym muzykiem. Wszechstronnie uzdolniony, wykorzystuje swoje możliwości do maksimum. Uważa się, że jest jednym z najlepszych wokalistów w Polsce. Jest kompozytorem i autorem tekstów. Po wydaniu pierwszej płyty, Pistolet, Zalewski występował w zespołach HEY, Muchy, Nosowska czy BRODKA. Po 9 latach przerwy od kariery solowej powrócił z płytą Złoto. Szturmem zdobywa polską scene muzyczną. Cały czas koncertuje, występował na trasie Męskiego Grania, pracując także nad najnowszym wydawnictwem.

Zalewski w Poznaniu

Najbliższy koncert Zalefa odbędzie się jeszcze dzisiaj w Kielcach. Dalsza część trasy zahaczy m.in. o Ełk, Gdańsk czy Warszawę, a zakończy się 10 grudnia 2017 roku koncertem w Poznaniu. Będzie to miało miejsce w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, ul. Św. Marcin 80/82. W roli supportu wystąpią Decadent Fun Club.

Bilety:
49 – pwevents.pl
54 – kasa CK Zamek, Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, bilety24.pl, CIM, Rock Long Luck
59 – w dniu koncertu

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Wszelkie informacje pochodzą z oficjalnego profilu Krzysztofa Zalewskiego  na facebooku oraz z oficjalnego wydarzenia na facebooku.