Renata Przemyk wystąpi w Poznaniu [zapowiedź]

Renata Przemyk akustycznie
fot. facebook.com/events/173118250044618

Renata Przemyk wraz z zespołem wystąpi w Poznaniu. Koncert w ramach trasy Renata Przemyk Akustik Trio odbędzie się 5 kwietnia w Blue Note. Serdecznie zapraszamy

Dzięki kameralnemu projektowi, w którego skład wchodzą świetni instrumentaliści m.in.  Piotr Wojtanowski grający na basie i gitarze akustycznej oraz Grzegorz Palka grający na głównej gitarze akustycznej, w Poznaniu będzie można usłyszeć utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Na scenie muzycy wykonają również lubiane, lecz nieco zapomniane piosenki oraz te z najnowszej płyty RZEŹBA DNIA. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos Renaty Przemyk. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają,  że odbiór tego projektu jest niesamowicie przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności. Koncert w Poznaniu jest niesamowitą okazją, aby przekonać się, jak utwory brzmią na żywo.

Na chwilę obecną w ramach tej trasy planowane są cztery koncerty:

  • Kraków – 8.03, Teatr Variete
  • Pierwoszyn – 9.03, Gminny Dom Kultury
  • Poznań – 5.04, Blue Note
  • Lubniewice – 6.04, Gminny Ośrodek Kultury “Pod Morwą” 

Bilety na wydarzenia w Krakowie oraz w Poznaniu można kupić na stronie ebilet.pl, ticketmaster, eventim. Na pozostałe dwa koncerty, bilety są dostępne w gminnych domach kultury.

Babę zesłał Bóg

Karierę muzyczną rozpoczęła w 1988, na XXIV Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Artystka nie poddaje się najnowszym trendom. Nagrała dziesięć płyt, które w większości uzyskały status złotej, w tym jedną z muzyką do spektaklu teatralnego Balladyna w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. W 2017 ukazała się również płyta z udziałem Przemyk, na której znajdziemy utwory ze spektaklu Boogie Street według Księgi Tęsknoty. Krążek powstał na życzenie publiczności oraz dedykowany jest dla tych, którzy nie przeżyli koncertu na żywo. Został ciepło przyjęty przez miłośników muzyki. Jej największe przeboje Babę zesłał Bóg, Protest Dance, Ostatni z zielonych, Zero, Bo jeśli tak ma być od lat śpiewa cała Polska. Piosenkarka wybiera swoją własną drogę, natomiast jej kompozycje cechuje nieszablonowość i pomysłowość. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną.

Nosowska w Poznaniu – koncert już za kilka dni!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o