Lauv ogłosił swój pierwszy koncert w Polsce!

Lauv ogłosił swój pierwszy koncrt w Polsce!
fot. YouTube

Amerykański artysta Lauv odwiedzi Polskę po raz pierwszy 23 maja 2020 roku. Muzyk zagra koncert w ramach trasy How I’m Feeling World Tour w klubie Progresja w Warszawie.

Bilety

Bilety na koncert Lauva można dostać od 11 października na platformach: Eventim i Ebilet. Koszt jednej wejściówki to 149zł, a 1$ z każdego zakupionego biletu zostanie przekazany dla Blue Boy Foundation, której to Lauv jest założycielem. Działa ona na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi. Lauv, który sam przyznaje, że zmaga się z depresją i zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, chce umożliwić jak największej liczbie osób profesjonalna pomoc i zmniejszyć stygmę związana z zaburzeniami psychicznymi. Cała trasa zdaje się być mocno związana z tą tematyką, co można wnioskować na podstawie samego jej tytułu: How I’m Feeling.

 

How I’m Feeling World Tour

How I’m Feeling Tour jest drugą światową trasą młodego artysty, jednakże pierwszą na tak dużą skalę. W jej ramach będziemy mieli okazję usłyszeć nowy materiał Lauv’a. Nowa płyta bowiem ujrzy światło dzienne już 6 marca 2020 roku. Na koncercie nie może zabraknąć również utworów piosenkarza, które zapewniły mu rozgłos. Lauv stopniowo wkradał się na rynek muzyczny z kawałkami takimi jak: I Like Me Better, Drugs & The Internet czy i’m so tired z Troyem Sivanem. Artysta zachwyca swoich fanów delikatnym, popowym i nieco elektrycznym brzmieniem, ciekawą estetyką oraz pewną ujmującą prostotą. Muzyka Lauva urzeka niesamowitą naturalnością, a słowa zdają się być takimi, jakie artysta mógłby wypowiadać do przyjaciela. Bez zbędnego patosu, muzyk naprawdę odkrywa siebie przed swoimi słuchaczami. Podobnie wyglądają jego koncerty, kiedy to muzyk niemal siada wśród fanów, nawiązuje z nimi intymny kontakt i patrząc każdemu w oczy opowiada swoje historie.

My blue thoughts project i  zdrowie psychiczne

Lauv oprócz działania w przemyśle muzycznym jest bardzo aktywnym w różnych społecznych projektach. Artysta sam zmagał się z wieloma problemami, stara się więc teraz wspierać innych w ich walkach. Już przy swoich pierwszych koncertach Lauv, działał na rzecz innych. A mianowicie muzyk zawsze zabierał ze sobą w trasę niebieskie pudełko, do którego fani mogli wrzucać swoje myśli: zarówno te piękne jak i będące ich największym utrapieniem. Inni mogli odpowiadać na wyznania z pudełka, okazywać swoją pomoc i wsparcie. W ten sposób Lauv tworzył dla fanów środowisko, w którym wszyscy mogli czuć się zupełnie bezpiecznie. Co więcej chłopak czerpał często inspiracje do swojej twórczości z tego wyjątkowego, niebieskiego pudełka. Razem z rozwojem jego kariery, projekt również ewoluował. We współpracy z Microsoftem powstała platforma internetowa, działająca na zasadzie niebieskiego pudełka, lecz na globalną skalę. Każdy może uwolnić tam swoje demony i liczyć na uwagę i wsparcie ze strony innych internautów.