Iron Maiden wystąpi w Warszawie! Gościem specjalnym Within Temptation!

Iron Maiden wystąpi w Warszawie. Gościem specjalnym Within Temptation.
Iron Maiden wystąpi w Warszawie. Gościem specjalnym Within Temptation. | mat. prasowe

IRON MAIDEN powróci do Europy na serię koncertów w 2020 roku podczas ostatniego etapu Legacy Of The Beast Tour. Zespół wystąpi 5 lipca zagra na PGE Narodowym w Warszawie po dwóch wyprzedanych koncertach w Krakowie. To pierwszy koncert zespołu w stolicy kraju.

Od czasu rozpoczęcia trasy w zeszłym roku zespół odwiedził 39 krajów na całym świecie. Zagrał wtedy dla prawie dwóch milionów fanów, w tym występując dla 100 000 osób na legendarnym festiwalu Rock In Rio w Brazylii.

Iron Maiden w Warszawie!

Wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson, mówi:

Spędziliśmy jak dotąd fantastyczny czas na trasie Legacy, a Reakcja na występy sceniczne i wszystkie szalone rekwizyty (i Eddiego!), z którymi występuję, była fenomenalna. Cały zespół świetnie się bawi, dlatego naprawdę cieszymy się, że możemy wrócić do Polski i dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów.

Gościem specjalnym podczas tego koncertu będzie Within Temptation, natomiast zespołem otwierającym Lord Of The Lost.

Ten występ, pełen hitów i ulubionych utworów fanów, ma w sobie coś dla każdego. Nieważne, czy jesteś zagorzałym fanem Maiden, czy zwykłym koncertomaniakiem. Oto, co globalne media mówią o dotychczasowej trasie Legacy Of The Beast:

Iron Maiden performs the best show in the history of Rock In Rio. – Estadao national newspaper, Brazil

A total steamroller. It was one of those legendary concerts that hits you over and over without letting your guard down. – Sopitas news agency, Mexico City

 ..a heavy metal masterclass that made 50,000 people sing deliriously and jump non-stop during the two hour show.  Clarin national newspaper, Argentina

Iron Maiden triumphs again in the National Stadium  La Tercera newsportal, Chile

 Iron Maiden brings ginormous on-stage surprises and rocks through its hits at a sold-out Banc of California stadium.  – Orange County Register newspaper, Los Angeles, USA

Iron Maiden w Polsce | Informacje o biletach

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 15 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
Jak zawsze odbędzie się ekskluzywna przedsprzedaż dla członków Fanklubu IRON MAIDEN. Przejdź do www.ironmaiden.com, aby uzyskać więcej informacji na temat biletów.

Przedsprzedaż Fanklubu potrwa od poniedziałku, 11 listopada od 9.00, do wtorku, 12 listopada do 18.00. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o 10.00 i potrwa do 15 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do 10.00.

Więcej informacji na LiveNation.pl