Daria Zawiałow kontynuuje trasę 92′

0
57

Daria Zawiałow zaczyna rok 2024 mocnym uderzeniem. 13 lutego artystkę będzie można zobaczyć na gali Bestsellery Empiku, a zaraz później, 16 lutego, odbędzie się jej pierwszy halowy koncert w tym roku.

W grudniu 2023, podczas wielkiego koncertu w warszawskim Torwarze fani mogli usłyszeć na żywo materiał z ostatniego albumu artystki – Dziewczyna POP, na setliście znalazły się także starsze utwory w nowych aranżacjach, na scenie pojawili się zaskakujący goście, a całość została wzbogacona o imponującą produkcję, scenografię oraz multimedia. Powiedzieć, że recenzje tego wydarzenia były bardzo entuzjastyczne, to zdecydowanie za mało – padały nawet takie o najlepszym koncercie ubiegłego roku!

Kontynuacja Trasy 92’ w 2024 roku będzie wyglądać równie okazale. Pierwszy koncert uświetnili swoimi wykonaniami Mela Koteluk i Dawid Podsiadło, natomiast w kolejnych miastach, zaczynając od Gdańska, fani mogą spodziewać się równie wyjątkowych gości. Kogo konkretnie? Tej niespodzianki Daria zdradzać nie chce, natomiast mówi, że „będzie ogień!”.

Nie mogę się doczekać tych spotkań! Bądźcie ze mną, bądźcie z moim zespołem, będzie niesamowicie!dodaje artystka.

Przemyślany scenariusz, trzy części koncertu oddzielone prywatnymi materiałami video z podróży po Stanach Zjednoczonych, trzy sceny, pieczołowicie zbudowana scenografia, goście, energetyzujący repertuar, a przede wszystkim wyjątkowa Daria Zawiałow – to wystarczające argumenty, żeby pojawić się na koncertach z Trasy 92′.

TRASA 92’:

16.02.24 / Gdańsk /SOPOT / ERGO ARENA
24.02.24 / Wrocław / HALA STULECIA
09.03.24 / Kraków / TAURON ARENA Kraków
14.03.24 / Poznań / MTP – Pawilon 3A
13.04.24 / Łódź / ATLAS ARENA
28.04.24 / Warszawa / COS TORWAR

Bilety dostępne na Eventim

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments