Bracia Figo Fagot zapowiadają jesienną trasę

Fot Fanpgage Braci

Jeden z najbardziej ekscentrycznych duetów w Polsce powraca na pełnoprawną trasę koncertową! Po dwóch latach spędzonych na koncertowaniu z repertuarem greatest hits, Bracia Figo Fagot powracają z nowym albumem i nowym tournée!

Jesienna trasa Braci rozpocznie się już 4 października koncertem w Stodole, podczas którego premierę mieć będzie piąta studyjna płyta kapeli. W ramach trasy grupa odwiedzi jeszcze między innymi Zabrze, Poznań, czy chociażby Częstochowę. Przypomnijmy, że zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 volt i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco z elementami humorystycznej ironii. Tworzą goFigo – Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek.

Nowa płyta Braci Figo Fagot – co na niej znajdziemy?

Na dzień dzisiejszy zespół nie pochwalił się jeszcze jakie utwory znajdziemy na ich następnej płycie, ale podejrzewać można, że znajdą się na niej między innymi single, które zespół wypuszczał ostatnimi czasy.  Mowa tutaj między innymi o tanecznym Ugi Boogie, wzruszającym Madziu, Magdo, Magdaleno oraz Pakistańskim Chłopcu, w którym gościnnie wystąpił raper Popek znany z działalności w Firmie i Gangu Albanii.

Bracia Figo Fagot – rozpiska jesiennej trasy

Bracia podzielili się już z nami także wstępną rozpiską ich najbliższej trasy. Na chwile obecną prezentuje się ona następująco:

4 października – Warszawa, Stodoła

5 października – Kraków, Zet Pe Te

11 października – Zabrze, Wiatrak

12 października – Częstochowa, Klub Rura

18 października – Wrocław, A2

19 października – Lublin, Klub 30

25 października – Gdynia, Ucho

26 października – Poznań, Klub B17

9 listopada – Bydgoszcz, Estrada

Do listy tej co chwile dodawane są jednak nowe koncerty, więc polecamy co jakiś czas sprawdzać media społecznościowe zespołu.

Bilety na wszystkie z zaplanowanych koncertów zakupić możecie między innymi na portalu Go Out lub w klubach, w których odbędą się koncerty. Ceny zależne są od lokalizacji koncertu, aczkolwiek zazwyczaj koszt pojedynczej wejściówki oscyluję w kosztach 50 – 80 złotych.