Koncerty na dziedzińcu – powrót artystów w Poznaniu!

koncerty na dziedzińcu
Fot. materiały prasowe

Przez szalejącą pandemię wiele gwiazd musiało odwołać swoje koncerty. Sytuacja w wielu krajach zdążyła się już poprawić. Rząd zniósł obostrzenia, więc artyści powoli zaczynają wracać do grania na żywo. Wydarzenie takie organizuje agencja bookingowa Winiary Bookings.

Poznańska Tama

Cykl Koncerty na dziedzińcu to seria kameralnych imprez, które będą odbywać się całe lato w poznańskim klubie Tama. Organizatorem jest WiniaryBookings, polska agencja koncertowa powstała w 2012, a także TBA Music. Koncerty odbędą się w poznańskim klubie Tama, a konkretnie na nowej scenie plenerowej. Pula biletów jest ograniczona – zgodnie z panującymi zasadami jest ich tylko 150.

Lato pełne wrażeń

Pierwszy z koncertów odbędzie się 19 czerwca, a wystąpi na nim Dwa Sławy, polski duet hip-hopowy, który w styczniu wydał płytę Pokolenie X2.

Wystąpi także Peja i Slums Attack. Koncert ten odbędzie się trzeciego lipca. Tydzień później, 10.07 wystąpi żywiecki Sonbird, zespół grający indie rock. Panowie rok temu wydali debiutancką płytę, zatytułowaną Głodny.

Kilka dni później na scenę wkroczy tęskno, czyli wokalistka Joanna Longić. Wydana niedawno przez nią płyta zdobyła została ciepło przyjęta przez krytyków.

Na imprezie wystąpi także synthpopowy duet Wczasy. Koncert ten odbędzie się dziewiątego sierpnia. Dyskografię panów zamyka ich debiutancki album Zawody, wydany w 2018.

Cykl zostanie zamknięty przez RAU – znanego producenta i DJa. Odbędzie się on 30 sierpnia.

Nie czekaj!

Zgodnie z nadal panującym reżimem sanitarnym, nie mogą odbyć się wydarzenia powyżej 150 osób. Pula biletów jest więc ograniczona. Bilety są do kupienia na stronie biletomat.pl. Poniżej pełna lista artystów, którzy wystąpią w ramach serii koncertów w Tamie:

19.06 – Dwa Sławy
26.06 – Mikromusic Acoustic Trio
03.07 – Peja/Slums Attack
10.07 – Sonbird
12.07 – Lor
19.07 – Tęskno
26.07 – Mery Spolski
31.07 – Piernikowski
02.08 – Michał Kmieciak
09.08 – Wczasy
16.08 – Zamilska
21.08 – Pięć Dwa 
30.08 – RAU

Koncerty na dziedzińcu to niezwykła okazja na przeżycie ciekawych koncertów. Jeżeli więc chcecie w te wakacje przeżyć coś ciekawego, a koronawirus spowodował odwołanie różnych wydarzeń muzycznych? Nie trzeba się martwić, wystarczy kupić bilet na jeden z kilku letnich koncertów organizowanych przez WiniaryBookings. Widzimy się w stolicy Wielkopolski!