Koncerty na Craft Beer Festival w Żywcu

Craft Beer Festival w Żywcu

Już za niecałe dwa tygodnie w żywieckim Starym Dworze będziecie mieli okazję posłuchać dobrej muzyki i napić się dobrego piwa. Zobacz jakie zespoły zagrają na Craft Beer Festival w Żywcu.

Będzie to pierwsza edycja festiwalu dla smakoszy dobrego browaru. Jak przystało na dobrą imprezę, do piwa będzie można zjeść golonkę i przy tym obejrzeć koncerty na żywo. Wstęp wolny!

Organizatorem imprezy jest  Craft Beer Festival.

Koncerty na Craft Beer Festival w Żywcu

Koncerty zaczną się o godzinie 16:00, zespoły nie są wypisane w kolejności w jakiej wystąpią.

Dream Atlas – formacja powstała w 2016 roku w Pszczynie. Grają rocka, ale bez skrępowania wychodzą poza ramy tego gatunku. W czerwcu 2017 roku wydali swoją debiutancką EPkę Butterflies. Obecnie przygotowują się do nagrania płyty, a już 2 sierpnia zagrają na Pol’and’Rock Festival 2018.

Iksy – Sami lubią nazywać swoją muzykę “mniej chamskim popem”, choć ludzie którzy próbują ich określić nazywają ich twórczość “quasi popem”. Grają razem od 3 lat i mają na swoim koncie 2 EPki.

Demontaż – Hard Rock z Cieszyna w składzie: Maciek Słonina, Robert Suchanek, Norbert Klęk, Daniel Putzlacher oraz Kamil Suchanek.

Free Trip – Grunge/Punk-Rock z Czechowic w składzie: Adrian Borowy, Grzegorz Szafran oraz Johny Bies.

Insekt – zespół rockowy z Pszczyny. o swoim zespole na Facebooku napisali “Nikt już nie pamięta skąd i kiedy się wziął. Insekt to bezpańskie psy polskiego rocka, nieustannie kroczące swoją własną drogą, bez kagańca w postaci wytwórni, głusi na sugestie by zwolnić i ucichnąć.” 

Po koncertach odbędzie się dyskoteka

Tak prezentuje się plakat imprezy:

Craft Beer Festival w Żywcu
Plakat Craft Beer Festival w Żywcu