Koncert „Był Kiedyś Jarocin” już w ten weekend!

Koncert „Był Kiedyś Jarocin” już w ten weekend!
fot. Facebook wydarzenia

Już w najbliższą sobotę, Gdańsk zmieni się w ogólnokrajową stolicę starego, dobrego polskiego punka. Więc na co tu jeszcze czekać? Wyciągajcie z szafy swoje glany, zaczesujcie irokezy i pod scenę!

W sobotę, 23 listopada, w gdańskim klubie B90 odbędzie się koncert z cyklu „Był Kiedyś Jarocin”. Jak sama nazwa wskazuję, podczas show usłyszeć będziemy mogli kapele, które miały okazję wystąpić na jarocińskim festiwalu podczas jego lat świetności. Na scenie zobaczymy między innymi takie legendy polskiej muzyki punkowej i metalowej jak: Moskwa, Kat, TheBill, Zielone Żabki czy chociażby Sztywny Pal Azji. Kompletna rozpiska artystów, którzy zaprezentują się na tym jakże wyjątkowym wydarzeniu prezentuje się następująco:

Konferansjerką podczas imprezy zajmie się natomiast dziennikarz muzyczny, Leszek Gnoiński.

Organizatorem koncertu jest wytwórnia Galicja Productions

Koncert "Był Kiedyś Jarocin" - Oficjalny plakat
fot. Facebook wydarzenia
„Był Kiedyś Jarocin” 2019 – bilety

Wejściówki na imprezę zakupić można w dalszym ciągu w sprzedaży internetowej. (min. na takich portalach jak Ticketmaster i eBilet) Koszt pojedynczego biletu wynosi obecnie 90 złotych. Wejściówki kupić będzie można także w dniu koncertu, jednak wtedy cena podskoczy do 100 złotych. Zalecamy jednak spieszyć się z zakupami, ponieważ biletów z dnia na dzień jest coraz mniej.