Kolejni artyści dołączają do line-upu Jarocin Festiwal!

Kolejni artyści dołączają do line-upu Jarocin Festiwal! Kultowy festiwal odbędzie się w tym roku w dniach 13-15 lipca.

Kogo tym razem zaproponowali nam organizatorzy imprezy? Krótko mówiąc, gwiazdy młodego pokolenia, które z impetem weszły na polski rynek muzyczny robiąc na nim nie lada bałagan!

Pierwszą z gwiazd jest zespół The Dumplings, który na Jarocinie wystąpi razem z orkiestrą. Kto zna ich twórczość ten wie, że Kuba Karaś i Justyna Święs to duet, który w niesamowity sposób łączy chwytliwe melodie i elektronikę.

Kolejną gwiazdą, która znalazła się w line-upie jest elektryczna i fenomenalna wokalistka – Daria Zawiałow. Artystka w ubiegłym roku zawojowała swoją debiutancką płytą polski rynek muzyczny. Tłumnie oblegana, pierwsza klubowa trasa koncertowa, 5 nominacji do Fryderyków i występy na największych polskich festiwalach – to wszystko pokazuje, że Zawiałow jest jedną z najlepiej zapowiadających się polskich wokalistek.

Trzecim zespołem, który dołączył do składu tegorocznej edycji festiwalu jest BOKKA.  Jest to jeden z najbardziej tajemniczych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Na swoim koncie mają występy na polskich i europejskich festiwalach, a 20 kwietnia premierę będzie miał ich trzeci album „Life On Planet B”, który zapowiada elektryzujący singiel „In Love With The Dead Man”.

Jarocin Festiwal 2018 zapowiada się naprawdę fascynująco! Ba! Jarocin Festiwal 2018 powinien znaleźć się w koncertowym grafiku wszystkich fanów hipnotyzujących brzmień. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj: jarocinfestiwal.pl

 

Foto: Materiały prasowe organizatora.