Kolejne gwiazdy Enea Spring Break 2019

gwiazdy Enea Spring Break

Skład tegorocznego Enea Spring Break 2019 doczekał się kolejnego rozszerzenia. Podczas imprezy zagrają The Dumplings oraz dziesiątka innych wykonawców.

Gwiazdy Enea Spring Break 2019 – Zagrają The Dumplings!

Poznaliśmy kolejnych artystów Enea Spring Break Showcase Festival & Conference. Spring Break zawsze dba o wysoki poziom artystyczny, często wytycza trendy. Grywają tutaj uznani artyści oraz ci dopiero debiutujący. Pierwsze ogłoszenia były bardzo pozytywne. Do line-upu szóstej edycji dołączyli The DumplingsEnchanted HuntersKasia LinsAdam RepuchaResinaSantabarbaraThe PicturebooksAndrzej MrozekSosnowskiThe Cool Quest oraz Michał Przerwa-Tetmajer.

Dotychczasowo ogłoszone gwiazdy Enea Spring Break 2019

Po dzisiejszych ogłoszeniach, śmiało można stwierdzić że program zapowiada się wybornie. Na ten moment ogłoszonymi gwiazdami są:

Daria Zawiałow
The Dumplings
Enchanted Hunters
Kasia Lins
Marysa Starosta
Alice Phoebe Lou
Kwiat Jabłoni
Lazy Jack And The Spinning Jenny
Wczasy

Przybył
Adam Repucha
Resina
Santabarbara
The Picturebooks
Andrzej Mrozek
Sosnowski
The Cool Quest
Michał Przerwa-Tetmajer

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści od organizatorów. Śledźcie naszą stronę, a będziecie na bieżąco z imprezą Enea Spring Break 2019. Sylwetki wszystkich artystów znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

Enea Spring Break 2019

Przyszłoroczna edycja  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku. Przez lata Spring Break urósł do rangi najważniejszych imprez muzycznych w Polsce. Podobnie jak w poprzednich latach, koncerty będą się odbywać w kilkunastu miejscach koncertowych w Poznaniu. Na imprezie wystąpi ponad stu wykonawców krajowych i zagranicznych. Co ważne, po za koncertami będą odbywały się warsztaty i panele dyskusyjne związane z rynkiem muzycznym.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w tych koncertach będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność. Na szczęście odległości między lokacjami nie powinny być zbyt duże, więc będzie możliwość posłuchania większości koncertów.

Enea Spring Break 2019 – karnety

Karnety na przyszłoroczną imprezę Enea Spring Break Showcase Festival & Conference są już dostępne. Znajdziecie je we wszystkich punktach biletowych na terenie kraju oraz w internetowych portalach biletowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o