Kolejna edycja festiwalu Rock For People

Lipcowe słońce, zimne czeskie piwko, malownicze jeziora oraz międzynarodowe ekipy rockowe i alternatywne, które będą grać przez 3 dni od rana do późnej nocy na kilku festiwalowych scenach… tak właśnie wygląda festiwal Rock for People!

Kolejna edycja festiwalu Rock For People wystartuje już 4 lipca. Trzydniowa impreza odbędzie się w Hradec Králové w Czechach, na terenie dawnego lotniska, ok. 50 km od granicy polsko-czeskiej. Sceny w Festivalparku ugoszczą przede wszystkim reprezentantów rocka, punku, alternatywy i cięższych gatunków. Zagrają takie gwiazdy jak: Die Antwoord, Foster the People, Cage the Elephant, Evanescence, Three Days Grace, The Bloody Beetroots Live, Slaves i wiele innych.

Pełny line-up możecie zobaczyć tutaj.

BILETY

Trzydniowe karnety (319 zł) oraz bilety jednodniowe (199 zł) dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

DOJAZD I TRANSPORT

Istnieje wiele sposobów dojazdu na teren festiwalu. Jeśli zamierzasz wybrać się autem, najlepiej będzie jeśli wyszukasz nazwę „letiste, hradec kralove” w Google Maps lub wpiszesz współrzędne GPS: 50.243562N,15.835904E.

Dokładny adres Festivalparku to Festivalpark, Letiště 38, HRADEC KRÁLOVÉ.

Jeśli podróżujesz pociągiem to na główny dworzec kolejowy w Hradec Kralove łatwo dotrzesz z każdego zakątka Czech.

Do Hradec Kralove kursują też autobusy z całego kraju. Od głównego dworca kolejowego w Hradec Králové do Festivalparku można dojechać linią nr 15 lub specjalnym bezpłatnym autobusem (opcja dostępna wyłącznie dla posiadaczy karnetu).

Oprócz tego w drodze na lotnisko możesz skorzystać z usług lokalnych firm transportowych, tramwajów i autobusów. Przystanki najbliżej Festivalparku to „Letiště“ lub „U Lupínků“. Kursować będą też wyraźnie oznakowane autobusy wahadłowe, z których można korzystać bezpłatnie za okazaniem ważnego biletu lub opaski festiwalowej.

ZAKWATEROWANIE

Największą popularnością cieszy się pole namiotowe. Festiwalowe campingi czynne będą już od wtorku (4 lipca), od godziny 08:00, aż do piątku (7 lipca), do godziny 12:00.

» BILET CAMPINGOWY (4 DNI) » 75 zł
Bilet upoważnia do wstępu 1 osoby na teren campingu zwykłego (Miasteczko Namiotowe) festiwalu Rock For People 2017.

» BILET CAMP PLUS (4 DNI) » 105 zł
Camp Plus oferuje m.in.: toalety typu Toi-Toi, a także porcelanowe – o podwyższonym standardzie (bezpłatnie), bezpłatne prysznice, dostęp do Internetu bezprzewodowego (WiFi), punkty ładowania telefonów komórkowych, schowki depozytowe, lepsze oświetlenie (w porównaniu ze zwykłym campingiem), zadaszoną strefę relaksu z dostępem do baru oraz bezpośredni wstęp na teren Festivalparku.

Istnieje również opcja wynajęcia namiotów na terenie Camping Plus. Namiot wyposażony jest w dwa śpiwory i jeden materac. Ilość miejsc ograniczona: 30 namiotów dwuosobowych.

» BILET CAMPINGOWY PARK CAMP (4 DNI) » 435 zł
Bilet upoważnia do wstępu maksymalnie 5 osób na teren campingu PARK CAMP festiwalu Rock For People 2017. Dodatkowo umożliwia on zaparkowanie swojego campera/samochodu w strefie campingu.

Podłączenie elektryczne do przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego kosztuje 39 euro.

PARKING

Nie musisz się martwić jeśli przyjeżdżasz na festiwal samochodem, motocyklem lub przyczepą kempingową. Pojazdy będzie można łatwo zaparkować na parkingach lub specjalnych campingach. Bilety parkingowe można zakupić już teraz.

» BILET PARKINGOWY (4 DNI) » 49 zł

Już teraz dołącz do wydarzenia na Facebooku i odwiedź polski fanpage.

Zobacz też jak wyglądała poprzednia edycja: