KISS w Polsce – kompendium wiedzy

Już praktycznie w dniach odliczać możemy do pierwszego występu grupy KISS w naszym kraju. 18 czerwca grupa zaprezentuje się bowiem w krakowskiej Tauron Arenie. Jeśli jeszcze nie wiecie co wnieść można na teren areny, na jakie utwory stawiają obecnie muzycy w setliście oraz jak wygląda planowa godzina rozpoczęcia koncertu, to dobrze trafiliście! Wszystkie z tych informacji znajdziecie w naszym tekście!

Kiss  w Polsce – co można wnieść na teren imprezy, a czego nie?

Jak to bywa w przypadku każdej imprezy masowej, także i na koncercie KISS obowiązywać będzie regulamin ściśle określający co można wnieść na teren imprezy, a co jest zabronione. Jak wyczytać możemy w informatorze LiveNation, wnieść nie można między innymi: toreb większych od formatu A4, przedmiotów pirotechnicznych, broni, rac, petard, sprayów, farby, parasolek o ostrym zakończeniu, napojów w puszkach/szkle, butelkach plastikowych powyżej 0,5l, alkoholu, flag większych od wymiarów 1,5x2m, wskaźników laserowych, butów o metalowych zakończeniach oraz kamer, laptopów, ipadów, tabletów i selfiesticków. Na koncert wnieść możemy natomiast: lornetki, telefony komórkowe, aparaty kompaktowe oraz butelki plastikowe do 0,5l z odkręconym korkiem.

KISS w Polsce – rozpiska godzinowa

Rozpiska czasowa na krakowski koncert KISS prezentuje się następująco:

17:30 – Early Entrance

18:00 – Otwarcie bramek

19:45 – David Garibaldi

20:45 – KISS

 

KISS w Polsce – prawdopodobna setlista

Co ciekawe, domyślać możemy się już także jakie utwory usłyszą polscy fani. Grupa podczas swojej pożegnalnej trasy nie zmienia bowiem praktycznie w ogóle setlisty koncertowej. Jeśli zatem nic się nie zmieni, to w Polsce usłyszymy następujący zestaw piosenek:

 1. Detroit Rock City
 2. Shout It Out Loud
 3. Deuce
 4. Say Yeah
 5. I Love It Loud
 6. Heaven’s on Fire
 7. War Machine
 8. Lick It Up
 9. Calling Dr. Love
 10. 100,000 Years
 11. Cold Gin
 12. God of Thunder
 13. Psycho Circus
 14. Let Me Go, Rock N’Roll
 15. Love Gun
 16. I Was Made for Lovin’ You
 17. Black Diamond

Bisy:

 1. Beth
 2. Crazy Crazy Nights
 3. Rock and Roll All Nite

Nie pozostało nam nic innego, jak tylko życzyć dobrej zabawy!