Kings of Leon zagrają we Wrocławiu

Kings of Leon jeszcze w 2020 roku przyjedzie do Wrocławia. Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 24 czerwca. Bilety trafią do sprzedaży już 12 lutego.

Amerykanie zawitają we Wrocławiu 24 czerwca 2020 roku. Zagrają koncert w ramach letniej trasy na Stadionie Wrocław. Usłyszymy na nim utwory ze wszystkich siedmiu krążków, jakie mają w dorobku Kings of Leon. Bilety na wydarzenie będzie można kupić od 12 lutego na stronie prestigemjm.com. Członkowie oficjalnego fanklubu zespołu oraz użytkownicy Allegro będą mogli możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży, która rozpocznie się 11 lutego.

Koncert Kings of Leon to wielkie wydarzenie dla Wrocławia. Dyrektor Generalny Strefy Kultury Wrocław, Krzysztof Maj, podkreśla:

Cieszymy się, że to właśnie Wrocław pojawi się na mapie trasy koncertowej tak wyjątkowych artystów. Ta śmiała mieszanka rockowych brzmień z pewnością przyciągnie fanów z całej Polski. Koncert Kings of Leon będzie jednym z największych muzycznych wydarzeń w historii naszego miasta. Lato we Wrocławiu rozpoczniemy w tym roku wyjątkowym koncertem! Serdecznie zapraszamy.

Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Kings of Leon w Polsce, mówi:

Stadion Wrocław będzie po raz drugi areną koncertową, na której zorganizujemy wielkie wydarzenie. Po festiwalu Music Power Explosion w klimatach EDM w 2018 roku, teraz odbędzie się koncert dla miłośników dobrego, rockowego grania. Kings of Leon jest doskonale znany polskim fanom, ponieważ w poprzednich latach formacja gościła na koncertach w naszym kraju za każdym razem gromadząc komplety publiczności. To idealna propozycja dla fanów dobrej muzyki.

Kings of Leon

Zespół powstał w 1999 roku. Założyli go trzej bracia i ich kuzyn Followill. Grają w składzie: Caleb (gitara i wokal), Nathan (perkusja), Jared (gitara basowa) i Matthew (gitara). Kings of Leon grali jako headlinerzy na wielu największych festiwalach na świecie, m.in.: Lollapaloza w Brazylii, Chile i Niemczech, a także Rock Wercher, Benicassim oraz Pal Norte w Meksyku z rekordową frekwencją 105 tysięcy fanów. Pojawili się również na scenach festiwali Reading & Leeds w Wielkiej Brytanii, Glastonbury, Coachella, Lollapaloza Chicago i Rosklide.

Nagrali siedem albumów studyjnych: Youth and Young Manhood (2003), Aha Shake Heartbreak (2004/2005), Because of the Times (2007), Only by the Night (2008), Come Around Sundown (2010), Mechanical Bull (2013) i najnowszy Walls (2016).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here