Khalid headlinerem FEST Festivalu!

fot. materiały prasowe FEST Festival

Jeden z najciekawszych tworów na polskim rynku festiwalowym – FEST Festival ogłasza kolejną gwiazdę! Do grona dotychczas potwierdzonych artystów dołącza Khalid.

Khalid dołączył tym samym do wcześniej ogłoszonych headlinerów – Marka Ronsona i Jamesa Bay’a. Na tegorocznym FEST Festival wystąpią również m.in. Nothing But Thieves, Taco Hemingway, Alice Glass, Daughter, Sigrid, Denzel Curry, SOHN oraz Sonbird. To oczywiście nie koniec muzycznych niespodzianek przygotowanych przez organizatora Follow The Step. Zeszłoroczna, pierwsza edycja imprezy, zrobiła na nas piorunujące wrażenie, więc podobnych emocji spodziewamy się również teraz. Szczególnie, że druga edycja trwać będzie aż trzy dni!

Khalid zagra na FEST Festival!

Khalid Donnel Robinson, bo tak naprawdę się nazywa, to międzynarodowa gwiazda gatunków na pograniczu R&B, soul oraz pop. Jego debiutancki singiel Location, wydany w 2016 roku, zgromadził ponad 400 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i doprowadził do związania się przez artystę z Right Hand Music Group oraz RCA Records. Następnie, Khalid wydał swój pierwszy album – American Teen, który pokrył się podwójną Platyną, otrzymał 5 nominacji do nagród Grammy, a także spotkał się z masowym uznaniem krytyków. W 2019 roku ukazała się jego druga płyta, a w tym samym roku artysta znalazł się w gronie 100 najbardziej wpływowych osób według magazynu Time. Khalid współpracował m.in. z duetem Disclosure, Billie Eilish, Calvin’em Harris’em, Shawn’em Mendesem czy Martinem Garrix’em.

Pełna lista artystów FEST Festival 2020

A.M.C
Alice Glass
Bart Skils
BREAK & SP:MC
CVAV 2.0
Daughter
Denzel Curry
Desert Dwellers live
DJ Hype
Eitan Reiter live
Fatima Yamaha
Ferdinand & Left Boy
James Bay
La Fleur
Liquid Bloom
Maduk
Mark Ronson
MARKY & MC GQ
Mata
MEFJUS & MC MAKSIM
Motor Drum City Ensemble
Nothing But Thieves
Out Of Orbit live
Purple Disco Machine
Secret Cinema
Sigrid
Sohn
Sonbird
Taco Hemingway
The Blaze dj set
Tiga
Treavor Moontribe
Victor Ruiz

Bilety na FEST Festival 2020

REGULAR TIX 3 dni – 399 pln (dostępne od 15.02.2020 do 14.07.2020)
LAST CALL TIX 3 dni – 449 pln (dostępne od 15.07.2020 do wyczerpania puli)
Bilet jeden dzień – 229 pln (do wyczerpania puli)
Camping (ważny z karnetem lub biletem) – 199 pln

Wejściówki zakupicie na oficjalnej stronie internetowej FEST Festival.