Kendrick Lamar headlinerem Open’er Festival 2021!

Jeden z najważniejszych amerykańskich artystów z nurtu hip-hop wystąpi na Open’erze! Kendrick Lamar został właśnie ogłoszony headlinerem przyszłorocznej edycji gdyńskiego festiwalu.

Kendrick Lamar powraca do Polski! 

Dla wielu śledzących sytuację festiwalową, takie ogłoszenie okazało się sporym zaskoczeniem. Wiele wskazało, że Kendrick nie przeniesie europejskiej trasy koncertowej na przyszły rok. Ekipa Alter Art stanęła jednak na wysokości zadania i zabookowała jedną z najbardziej wpływowych gwiazd współczesnej muzyki. To co nie udało się w tym roku, będzie miało miejsce w czerwcu 2021 roku! Będzie to drugi występ Kendricka na Open’erze. 

Jedyny i niepowtarzalny Kendrick Lamar! 

Kendrick Lamar to niewątpliwie jeden z najważniejszych głosów pokolenia, zarówno w wymiarze muzycznym, jak i społecznym. Jego twórczość łączy w sobie jakość artystyczną i sukces komercyjny, współpracę z innymi artystami przy jednoczesnym zachowaniu w pełni indywidualnego stylu, skromności i przekonania o sile głosu. Głos Kendricka Lamara słychać wszędzie. Pierwsze mixtape’y wydał jako nastolatek, a jego debiutancki album Section.80 ukazał się w 2011 roku. Kolejny album Good Kid, M.A.A.D. City okazało się przełomem zarówno w jego karierze, jak i w całym gatunku. W 2015 roku w To Pimp A Butterfly jego przesłanie nabrało jeszcze większej mocy. W 2017 roku wydał czwarty album DAMN., Który podobnie jak poprzedni zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiego Billboardu.

Kendricka można usłyszeć nie tylko na jego znakomitych albumach, ale także u takich artystów jak A$AP Rocky, Travis Scott, Schoolboy Q, Beyoncé, Taylor Swift, Maroon 5, Imagine Dragons czy Dido. W 2018 roku wydał ścieżkę dźwiękową do Czarnej Pantery, a piosenka All The Stars (z udziałem SZA) otrzymała liczne nominacje, w tym Złote Globy, Oscary i nagrody Grammy.

Open’er 2021: Bilety 

Bilety na przyszłorocznego Open’era są już dostępne. Można kupić je na stronie opener.pl. Wszystkie bilety zakupione na Open’er Festival 2020 zachowują ważność na przyszłoroczną edycję. Zachowując swój bilet na Open’er 2020 zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2021 roku w najlepszej cenie. W ten sposób wspierasz również artystów i cały świat muzyczny w czasach pandemii. 

Karnet 4 DNI – 649 ​​​PLN
Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 749 PLN
Karnet weekendowy (pt + sob) – 459 PLN
Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 529 PLN
Bilet jednodniowy – 315 PLN

Open’er Festival 2021: Line-up imprezy 

OPEN’ER FESTIVAL 2021
30 CZERWCA – 3 LIPCA 2021
LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

KENDRICK LAMAR / TWENTY ONE PILOTS / A$AP ROCKY
THE CHEMICAL BROTHERS

ANDERSON .PAAK & THE FREE NATIONALS / MARTIN GARRIX
THOM YORKE TOMORROW’S MODERN BOXES 
FKA TWIGS / MICHAEL KIWANUKA / YUNGBLUD
PLAYBOI CARTI / RUFUS DU SOL / SEASICK STEVIE / SCHAFTER