Kasia Kowalska w Stodole w ramach trasy jubileuszowej [zapowiedź]

Koncertowa jesień zapowiada się coraz ciekawiej! Klub Stodoła ogłosił właśnie, że 25 listopada 2018 roku wystąpi u nich Kasia Kowalska. Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach jubileuszowej trasy Kasia 25 Kowalska

Kasia Kowalska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną.

Rok 2018 jest wyjątkowy dla artystki gdyż obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album Aya. Ukazał się on 22 czerwca 2018 roku i jest pierwszą od 10 lat płytą artystki. Promował go singiel Alannah (tak niewiele chcę).

Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa Kasi Kowalskiej obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Koncert w warszawskiej Stodole jest pierwszym z ogłoszonych koncertów w ramach tej trasy.

Artysta zaprezentuje zarówno materiał z najnowszej płyty Aya, jak i swoje największe przeboje, takie jak: Prowadź mnie, Co może przynieść nowy dzień, Antidotum, A to co mam, Coś optymistycznego.

BILETY

Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w następujących cenach:

  • 63,00 zł.  (miejsca stojące)
  • 110,00 zł. (miejsca siedzące na balkonie)

Od 4 listopada ceny ulegną zmianie i będą przedstawiać się następująco:

  • 69,00 zł (miejsca stojące)
  • 120,00 zł (miejsca siedzące na balkonie)

Bilety są do kupienia w kasie Klubu Stodoła (ul. Batorego 10 w Warszawie). Sprzedaż internetowa jest prowadzona na stronach: www.stodola.plwww.ticketclub.pl

TIMETABLE:

18:00 – otwarcie klubu

19:00 – początek koncertu

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Klub Stodoła zapowiada, że : Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami. Wierzymy w te słowa i już nie możemy doczekać się koncertu.

Materiały prasowe. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here