Kamp zagrają koncert w Toruniu

Kamp zagrają koncert w Toruniu
fot. Ania Bystrowska

Koncertowa jesień w Toruniu rozpoczęła się na dobre. Ostatnio mieliśmy okazję być na koncercie Kasi Lins czy Leskiego. Nie zwalniamy tempa, zapowiadamy kolejny koncert na ten tydzień!

Miesiąc temu premierę miał trzeci długogrający krążek zespołu Kamp! – Dare. Ten album to 11 autorskich utworów łączących w sobie melodyjność debiutanckiego Kamp! i bardziej elektronicznej Ornety. Jakiś czas temu zespół na facebookowym profilu pisał, że pracuje nad każdym utworem by na koncercie zagrać całą płytę. Niektórzy mieli już okazję sprawdzić czy zespół realizuje ten koncertowy plan. Ci którzy jeszcze nie mieli możliwości, będą ją mieli w najbliższy czwartek.

Kamp zagrają koncert w Toruniu

Na trasie koncertowej promującej najnowsze wydawnictwo chłopaków na szczęście nie zabrakło miasta Kopernika. Toruń będzie tańczył w rytm muzyki Kamp! 18 października w Klubie NRD. Weźcie ze sobą wygodne buty i wpadnijcie o 20, bo wtedy otwierają się bramki. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.

Aktualnie sprzedawana jest druga pula biletów w cenie 45 zł. Bilety na to wydarzenie dostępne są online na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Początkowo trasa Don’t Clap Hands 2018 miała zawitać do 12 miast. Okazało się, że ostatecznie zespół dodał jeszcze kilka miejsc i powstała 15-punktowa mapa. Kamp! po Toruńskim koncercie zagrają w:

19/10/18 Konin / CKiS Oskard
20/10/18 Katowice / Królestwo
21/10/18 Kraków / Zet Pe Te
8/11/18 Koszalin / Variete Muza
9/11/18 Słupsk / Domówka
10/11/18 Sopot / Sfinks 700
17/11/18 Lublin / Kom Kultury
23/11/18 Warszawa / Smolna
21/12/18 Stalowa Wola / Labirynt
22/12/18 Kielce / Boho

Zachęcamy Was do wybrania się na toruński koncert. Niech Klub NRD zadrży od tupotu waszych stóp w rytm utworów z Dare i innych hitów chłopków.

Organizatorem koncertu jest Follow The Step

Zapraszamy również do obserwowania tego co dzieje się na facebooku zespołu Kamp. Dzięki temu ze wszystkim co się u nich dzieje będziecie na bieżąco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here