Juwenalia Krakowskie – Kto jeszcze wystąpi w tym roku?

Juwenalia Krakowskie
fot. materiały prasowe organizatora

Juwenalia Krakowskie tuż tuż! Już za niecały miesiąc będziemy mogli wraz ze studentami wszystkich krakowskich uczelni cieszyć się tym beztroskim czasem. Na juwenaliowych scenach wystąpią m.in. Łąki Łan i Lao Che!


Prawdziwą muzyczną atrakcją będzie koncert Juwenaliowych Niepokornych odbywający się 16 maja na scenie plenerowej obok Klubu Żaczek. Do ogłoszonego wcześniej zespołu Fisz Emade Tworzywo dołączy najpopularniejszy duet muzyki electropop znany jako The Dumplings. Nie jest to jednak jedyna impreza tego dnia – dopełnieniem koncertu pod Żaczkiem będzie występ trzech rapowych znakomitości, Palucha, Rasmentalism oraz Planu Be na scenie Strefy Plaża AGH.

Fantastycznie zapowiada się również koncert plenerowy – 17 maja na dużej scenie obok Happysad i Organka wystąpi raper Miuosh. Kolejnym wydarzeniem, które dołączyło do gamy tegorocznych atrakcji jest Juwenaliowe Ciężkie Granie, które odbędzie się w sobotę 19 maja pod Żaczkiem. Pierwszym znanym nam do tej pory zespołem występującym na tym koncercie jest Kabanos, ale z pewnością nie będzie to jedyne ciężkie brzmienie tego wieczoru. Trzeba przyznać, że zarówno początek, jak i finał Juwenaliów Krakowskich, będzie obchodzony niezwykle hucznie – 20 maja na scenie plenerowej Klubu Żaczek obok grupy Enej, wystąpi długo wyczekiwany przez wszystkich studentów zespół Łąki Łan!

Zaprezentowane do tej pory przez organizatorów grono wykonawców zwiastuje niezapomniane muzyczne doznania oraz fantastyczną zabawę podczas Krakowskich Juwenaliów. Już niedługo pojawią się dokładne informacje na temat sprzedaży biletów. Tymczasem zobaczcie zaktualizowaną rozpiskę juwenaliowych wydarzeń!

Juwenalia Krakowskie 2018

16 maja

KLUB ŻACZEK, JUWENALIOWI NIEPOKORNI

THE DUMPLINGS, FISZ EMADE TWORZYWO + SUPPORT

KLUB STUDIO

BRACIA FIGO FAGOT

STREFA PLAŻA, RAP NA PLAŻY

PLAN BE, RASMENTALISM, PALUCH

17 maja

STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO AGH I UJ, WIELKI KONCERT NA POLU

HAPPYSAD, ØRGANEK, MIUOSH

KLUB ŻACZEK, RAPOWY KONCERT JUWENALIOWY

KĘKĘ, ZEUS

18 maja

KLUB ŻACZEK, JUWENALIOWY KONCERT ROCKOWY

DARIA ZAWIAŁOW
STRACHY NA LACHY
KONIEC ŚWIATA

STREFA PLAŻA, ROCK NA PLAŻY

LAO CHE

19 maja

KLUB STUDIO, STAND-UP NA JUWENALIACH cz.1

ŁUKASZ LOTEK LODKOWSKI + GOŚCIE

KLUB ŻACZEK, JUWENALIOWE CIĘŻKIE GRANIE

KABANOS

20 maja

KLUB STUDIO, STAND-UP NA JUWENALIACH cz.2

ŁUKASZ LOTEK LODKOWSKI + GOŚCIE

KLUB ŻACZEK, JUWENALIOWY KONCERT FINAŁOWY

ENEJ, ŁĄKI ŁAN

Zobaczcie, jak studencki bawili się w zeszłym roku na Strefie Plaża!

Strefa Plaża AGH KRAKÓW 2017 [fotorelacja]