Juwenalia Krakowskie | Juwenaliowy Koncert Finałowy [fotorelacja]

Juwenaliowy Koncert Finałowy
fot.: Aleksandra Góra

Wszystko dobre, co się dobrze kończy… Juwenalia Krakowskie 2018 można uznać za zamknięte. W niedzielny wieczór odbył się pożegnalny Juwenaliowy Koncert Finałowy.

Juwenaliowy Koncert Finałowy rozgrzał publiczność do czerwoności. Na Scenie Żaczek pojawiły się takie zespoły jak: Natty Dead, Cloud Trips, Enej oraz Łąki Łan. Ostatni dzień studenckiego święta przyciągnął niezliczoną ilość fanów. Owacjom nie było końca, a przy rytmicznej muzyce, jaką grał Enej, niektórzy nawet łączyli się w pary i zamieniali widownię w parkiet taneczny.

Enej

Przy żywej melodii muzyków ciężko było powstrzymać dolne kończyny od tańca. Sami artyści nie mogli się nadziwić, jak publiczność bezbłędnie wyśpiewuje słowa ich największych przebojów, jak również i mniej znanych kawałków. – Jesteście niesamowici, zagłuszacie wszystkie nasze głośniki!  oznajmił na scenie wokalista.

Łąki Łan

Ostatnim zespołem, który zatrząsł Sceną Żaczek, był Łąki Łan. Artyści zarażali pozytywną energią dzięki swoim szaleństwom. Publiczność jak natchniona wykonywała wszystkie polecenia, które wydawali muzycy. Tym pozytywnym akcentem zakończyły się Juwenalia Krakowskie. Studenci, dzięki godzinom spędzonym na koncertach, naładowali akumulatory i powoli wracają do uczelnianych trosk.

 

Zobacz również relację z Juwenaliowego Koncertu Rapowego