Julia Pietrucha – koncert w TM Roma [fotorelacja]

W poniedziałek 16 kwietnia 2018 roku Julia Pietrucha dała znakomity koncert w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Artystce na scenie towarzyszyli znakomici muzycy, których nazywa swoim warzywniakiem. Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej promującej drugi album Julii – From the Seaside. 

Koncert był bardzo klimatyczny. Publiczność jak zaczarowana wsłuchiwała się w emocjonalne teksty ballad śpiewane przepięknym głosem Julii Pietruchy. Nie zabrakło również dynamiczniejszych brzmień, folkowych melodii czy nawet elementów country. Można było usłyszeć ukulele, skrzypce, kontrabas, gitarę, perkusję, fortepian.

Artystka zaprezentowała utwory zarówno z debiutanckiej płyty Parsley – takie jak: Living on the Island, Swing Boy, Ship of Fools, We Care So Much czy On My Own jak i z ostatniego wydawnictwa – Sailor, Ewka, Nie potrzebujemy Nic, Mindless Crime czy Heaventually.

Dystans pomiędzy artystami a publicznością od razu zmniejszyła Julia dzięki swojej otwartości i bezpośredniości. Pochwaliła się, iż spodziewa się córki. Opowiadała o utworach, dzieliła się swoimi refleksjami czy doświadczeniami z mediami przy okazji promocji ostatniej płyty. Robiła to w sposób niezwykle zabawny i szczery, a jej wypowiedzi uzupełniali muzycy. Widać było, że świetnie się rozumieją.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z koncertu.