Jono McCleery Trio zagra na Jarocin Festiwal

Jarocińskie święto muzyki już dosłownie za kilka dni! Dziś podano ostatniego artystę, który zagra na deskach dużej sceny. Jest nim Jono McCleery. 

Jono McCleery Trio zagra na Jarocin Festiwal. Organizatorzy festiwalu zapewniają, że jest to już NAPRAWDĘ ostatnie ogłoszenie na dużej scenie w tym roku. Muzyk zagra w Jarocinie na zaproszenie Fisz Emade. Artysta związany z labelem Ninja Tune to jeden z najciekawszych wykonawców sceny singer-songwriterskiej, a jego wrażliwość muzyczną opisuje się jako mieszankę inspiracji Milesem Davisem, Massive Attack czy Radiohead.

 

Tegoroczna edycja Jarocin Festiwal rozpocznie się 14.07 i potrwa do 16.07.  Podczas tych trzech dni festiwalowicze zostaną uraczeni totalnym rozstrzałem gatunków muzycznych. Od mocnych metalowych brzmień w wykonaniu zespołu Decapitated poprzez rock’n’rollowe dźwięki muzyki Organka do hip-hopowych bitów serwowanych przez O.S.T.R.

Wszystkich tych, którzy nadal zastanawiają się czy w tym roku wybrać się na Festiwal w Jarocinie, gorąco namawiam do tego, by spędzić trzeci weekend lipca pod jarocińskim niebem przy dźwiękach najlepszej muzyki świata.